Až budu chtít internetový boom, ukážu prsa, směje se Mašková. Chystá se na tantrický výcvik

01.07.2021

Autor: Jiří Voráč

Do ringu se už patrně nevrátí.

Do ringu se už patrně nevrátí.FOTO: se souhlasem Sandry Maškové

Miluje výzvy. A nemusí být zrovna v kleci, nebo třeba v ringu. Sandru Maškovou vnímají fanoušci jako bojovnici, která čeká na poslední zápas. Pomalu by se ale měli chystat na to, že si tuhle drobnou dračici budou muset zařadit i k jiným pohybovým aktivitám, než jsou bojové sporty. V rozhovoru pro kaocko.cz. se věčně usměvavá Sandra rozpovídá o výzvách, které ji čekají. Tradičně přijde řeč i na nahotu, prozradí i jedno tajemství. „Na začátku července mě čeká intenzivní tantrický výcvik,“ prohlásila někdejší úspěšná bojovnice.Když jsme se bavili o tom, jak jste dávala tělu zabrat při bojových sportech, pohybové aktivity máte pořád, takže si tělo moc neodpočine, co?
Myslíte, jak napsali, že místo zápasení se bavím natřásáním zadku? (směje se) Tělu opravdu zabrat už nedávám. Už nedovolím, aby bylo zbytečně přetěžované, jako jsem to dělala dřív. V tanci s Anetou Antošovou se učím využívat nových pohybových spekter, které jsem během zápasové kariéry nevyužívala, a ani jsem to neuměla. Poznávám svoje tělo z nových úhlů, učím se ho ovládat jinými směry a učím se ho víc vnímat. Cítit. Což je pro mě dost kontrastní oproti bojovýmu sportu, kde je určitá snaha o desenzivitu. Myslím, že tanec, boxík a trénink síly v KB5 je pro mě fajnová trojkombinace. Jde mi primárně o zdravý přístup k pohybu. Tanec je v současný době pohybová aktivita, která mě naplňuje a baví nejvíc.

Takže máte na mysli tanec u tyče, twerk, kdy jsou tam ty pohyby zadečkem...
Ne, není to jen o natřásání zadkem. Oslovila jsem Anetu, protože mě zaujaly její pohybové dovednosti, a když jsem se dozvěděla, že i trénuje, neváhala jsem a kontaktovala ji. U nás je známá jako královna twerku, i přes to se mě ptala, jaký styl bych chtěla tancovat. Já se v tom samozřejmě vůbec neorientovala, jsem naprosto neznalá tanečních stylů. Řekla jsem jí jen, že je mi jedno, jaký styl pojedeme, že tanec miluju a že chci tancovat. Že to chci dělat pro radost, aby to bavilo mě i ji, abychom si to obě užívaly. No, a tak si to užíváme. Někdy skrz pohyb rozhýbáváme ztuhlej hrudník, někdy se kroutíme, jindy mě zase Aneta vaří na koordinaci. Je to pro mě nový svět. Zkoordinovat ruce a nohy tak, aby šly v jiném rytmu, každá ruka dělá něco jiného, do toho oddělit horní a spodní část těla. Řekněme, že je to pro mě kolikrát fakt záhul (směje se). Co se týče přímo twerku, tak ten děláme spíše okrajově, ale musím říct, že mi přijde fakt zábavný, jak lidem zůstává v paměti hlavně ten twerk.


Když jsme zmínili twerk, tak muži na něm oceňují asi právě dobrou práci zadečkem. To asi vnímáte...
Ano vnímám. Pro muže je to na pohled skutešně asi nejatraktivnější disciplína. A není se čemu divit. Vždyť tanec je řeč těla. A skrze tělo, jeho projevy a pohyb komunikujeme naši sexuální energii. Je to naprosto normální věc, akorát to často probíhá na nevědomé úrovni. Neuvědomujeme si to. Přitom pohyby ženského těla v mužích evokují spoustu různých představ, o tom ten tanec je. Pohyb ženy při tanci doopravdy dokáže napovědět, s jakou sexuální energií pak vstupuje do ložnice. Když to řeknu na hulváta, jak bude dobrá v posteli.

Vy se příspěvky chlubíte na sociálních sítích. Dostáváte hodně vzkazů v tomhle směru?
To jsem dostávala vždycky v tomhle směru. Řekla bych, že padesát procent sledujících, co tuhle aktivitu oceňují, a ještě víc ve chvíli, kdy tam nasdílím svoji lektorku v akci. Tam je spousta komentářů, že musí být v posteli úplná bohyně. Tak to je. Další část mužů ale píše, že jsem měla zůstat u bojových sportů, že tohle není pro mě. Každý má svůj názor, je to v pořádku. Co lidí na planetě, to stejný počet různých názorů.

Máte za sebou i vystoupení v televizních show, jaký dopad to mělo na sledovanost třeba na platformě OnlyFans, díky které si i vyděláváte?
Každá mediální zpráva podpoří moje sociální sítě, a tím i OnlyFans. Z pohledu výdělku je pro mě OF důležitý prvek, na začátku tam byl boom, který pak upadl. Každý se chtěl podívat, že Mašková ukáže kozy a věneček a zjistili, že se to nestane. A držím se toho, co jsem říkala. Zatím (usměje se) Takže největší zájem pochopitelně opadl, ale je to v rovině, že mě to uživí. Je to úžasné. Mě živí to, co jsem vždycky dělala a to zadarmo. To byla provokace a bytí sama sebou. Díky OnlyFans zaplatím základní výdaje na život, a jsem za to neskutečně vděčná. Jsem ale přesvědčená, že je to díky tomu, co jsem dokázala v bojových sportech. Díky třináctiletý dřině a energii, co jsem věnovala bojovým sportům. Vše, co jsem do sportu dávala, se zúročilo a nyní se mi to vrací. Dělám co mě baví, jsem neřízená střela a uživí mě to. Pro mě opravdu dream job. (směje se)

Zmínila jste u výrazu, že jste neukázala prsa a věneček slovo zatím. Znamená to, že když budete chtít další boom na OnlyFans, tak překročíte tuhle hranici?
Kdybych potřebovala nějaký boom, tak ukážu kozy (rozesměje se) Sama za sebe bych s tím neměla problém. Už dřív jsem říkala, od začátku, že nemám problém s nahotou, protože ji beru jako přirozenou, a na nudapláže chodím úplně běžně. Prča je, když mi někdo napíše, že mě viděl na nudapláži, a že nemusí mít ani OnlyFans. Tak mu pogratuluju, protože viděl víc než ostatní. Prozatím si svoje prsa ponechávám jako eso v rukávu.(směje se)


Co na tohle všechno říká přítel?
On je stejný střelec jako já. Názorově se většinou shodujeme, takže nahotu nebere jako nic špatnýho. A jestli se na moje tělo podívá nějaký jiný muž? No, tak se podívá, vždyť mě partner nevlastní. Víte co je pro mě nejdůležitější v partnerském životě? Bezpodmínečná láska, kdy mě partner miluje takovou, jaká jsem. Nemusím si hrát na nikoho jiného, lepšího, a můžu být jen sama sebou. Se všemi svými nedostatky. A to platí i pro OnlyFans. Dělám to, protože mě to baví a partner mě nechává ať si blbnu. Kolikrát mi sám pomůže i s nějakými fotkami a nebojím se říct, že to mnohdy i okoření náš vztah.

A je tady opět srovnání s Američankou Paige VanZantovou, která to má v řadě věcí úplně stejně... Ta s partnerem dělá i společné fotky. Co říkáte na tuhle výzvu?
Nad tímhle jsem moc nepřemýšlela. Moje zkušenosti jsou takové, tedy z práce se sociálními sítěmi, že kdykoliv se tam u mě objevil nějaký muž, tak o ten příspěvek nebyl takový zájem. (směje se) Partnera tedy nechám v pozadí. Nepotřebuji sdílet, jak spokojený život spolu máme. Partnerské fotky si nechávám pro sebe. Takže na sítích se prezentuji spíše samostatně. Což mě ale baví, hraju si s fantazií lidí. Řekla bych, že mám na tohle celkem cit. Mám celkem dobrý odhad na to, jaké reakce spustí které příspěvky. Spousta mužů naopak oceňuje, že si to svoje nechávám pro sebe, ale dám prostor fantazii, která nemá strop a hranic. To je cílová skupina, se kterou na OnlyFans pracuji. Občas tam vedu i konverzace, které jsou lehce terapeutického rázu. Oni vědí, že se nemusí přede mnou stydět, protože nehodnotím a nebudu je soudit. Sama si přece z vesela kráčím nějakým bahnem, tak proč bych měla soudit bahno kohokoli jinýho. Jsou to mnohdy hluboké konverzace na téma osobních problémů, hlubších, které člověk jen tak nemůže vytasit na světlo. Myslím, že to všechno poukazuje na směr, kterým se budu ubírat do budoucna. Pomáhat lidem a stát při nich ve složitých životních situacích. V současné době jsem v psychoterapeutickém výcviku.

To nemáte těch výzev už dost?
Nemyslím si, že by to byla pro mě výzva, ale spíš je to něco, co mi jde a naplňuje zároveň. Když někdo ke mně chce jít na nějakou konzultaci, tak upozorňuji na to, že nejsem psychoterapeut. Že mám určité zkušenosti, jsem ve výcviku, ale nemám na to papír. Osobně se stejně domnívám, že to není věc, která by byla nutná k tomu, abych dokázala někomu pomoci. Ale chci, aby to člověk věděl. Pracuji s lidmi, kteří se sebou chtějí pracovat a posouvat se dál, hledají odpovědi na složité otázky nebo chtějí od života víc. Mají třeba nějaký problém, ale to trápení chtějí vyřešit. Neočekávají, že to za ně někdo vyřeší. Pracuji pouze se zdravými lidmi, kde jsem si jistá svojí kompetencí.

Ani jsem nečekal, kam nás tenhle rozhovor zavede. Máte ještě nějaké žhavé téma na léto?
Na začátku července mě čeká intenzivní tantrický výcvik. Ještě jsem to nikde nevytroubila, takže jste první, kdo to ví. Kromě mých OnlyFans teda (směje se) A myslím, že to bude slušná jízda.

Jak vás napadlo vydat se pro změnu tímhle směrem?
S tématem sexuality pracuji řadu let a je to téma, co mě hodně zajímá. S prvními tantrickými myšlenkami jsem se seznámila zhruba před deseti lety, a od té doby je zapojuji do svého života. Ale teď konečně nastala situace, kdy si můžu dovolit nastoupit do intenzivnějšího výcviku. Téma sexuality mě baví, protože je naší součástí, a zároveň součástí potlačovanou.


Počítám, že v tomto ohledu už jdete do výcviku s partnerem...
Ano, do výcviku jdeme s partnerem společně, jak jsem už zmínila, názorově se velmi často shodujeme a je to věc, která nás oba zajímá. Zároveň to pojímáme jako práci na našem partnerském vztahu a obohacení intimního života. Vždy je potřeba se vztahu věnovat a dávat mu energii, pokud má být funkční a naplňující.

Už víte, jak to bude probíhat? Co bude na první hodině, na druhé...
Výcvik probíhá tak, že se účastníci učí umění tantrické masáže a zároveň ji trénují sami na sobě. Učí se jednak dotek dávat, ale i přijímat. Jsem na to dost zvědavá, protože se půjde skrz tabuizovaná témata, a nejsem schopna říci, jaká moje osobní témata se díky tomu proberou k životu. Každpádně, jak jsem už řekla, bude to jízda. Konkrétní jízdní řád si nechám pro sebe, protože tantra jako taková není u nás příliš správně pochopena. Sdílet informace budu spíše v rámci prostředí, které k takovým myšlenkám má blíž, jako třeba OnlyFans. Ve finále to dopadne tak, že se začne říkat, že Mašková dělá erotické masáže se šťastným koncem za prachy (směje se)

To už jste připravená, že se objeví takový titulek?
Nejsem na nic připravená., ale nepochybuju, že se najde nějakej génius, kterej něco takového určitě někde vytáhne. A já se tomu budu jenom smát, protože vím, o čem to je. Vždycky záleží na úhlu pohledu. A jestli budu přijímat i klienty v této sféře? To fakt nevím, odpověď necháme až po výcviku.Další články v kategorii

Obrovská výzva, říká Marhanský o turnaji v Polsku. S RFA by se tam rád vracel každý rok

24.05.2024Adrian Dudek, jeho jmenovec Bleszynski či Lukasz Dziudzia. Ale také vyhlášení tvrďáci Dominik Toporcer, Tobiasz Le nebo Pavel Šach. Ti všichni ...

PML píše své 10. pokračování. Ukončím tě submisí, uslyšel před bitvou Buchinger

24.05.2024Nastal den D. Tuzemská organizace PML si dnes střihne již své desáté pokračování. Bojovníci MMA i thajského boxu včera úspěšně ...

Bývalá šampionka UFC šla do plavek. Jsi nejkrásnější bojovnicí, uslyšela od fanoušků

24.05.2024Baví se na pláži, užívá si volných chvilek, raduje se ze života. Půvabná bojovnice UFC a bývalá dlouholetá šampionka ...

Nečekané laso pro šampiona Usyka. Míří do filmového průmyslu

24.05.2024Těžko byste to do něj řekli, ale i jedno z nejlepších jmen boxerské historie Ukrajinec Oleksandr Usyk se umí převtělit. Před několika dny tento sportovní ...

Životní výzva. Kamarádi se ptali, proč mi dali tak těžkého soupeře, směje se Ukrajinec před PML

23.05.2024Čeká na něj největší kariérní výzva, nejtěžší boj. Ukrajinský bojovník Timur Didiaev se již v pátek utká ...

V Thajsku rozlosováno. Čeští boxeři znají své soupeře v olympijské kvalifikaci

23.05.2024Rozlosováno. Čtyři čeští boxeři už znají své úvodní soupeře ve světové olympijské kvalifikaci, která byla ve čtvrtek ...

Nehulím ani po granátech od Ducára, pochlubil se český ranař, který se o zápase dozvěděl nad smažákem

23.05.2024Zachránil zápas, v sobotu půjde nečekaně do boje. Populární český postojář Pavel Šach se představí na turnaji RFA x ZHS v Polsku. ...

Airbike je pro lidi, co mají moc volného času. Šormová před PML trénovala jinak

23.05.2024Desátý turnaj PML - Professional Muaythai League nabídne také jeden ženský duel. Avšak kompletně jiného složení, než se ještě ...

Jsem připraven na všechno a všechny, hlásí Zawada. Ve Frankfurtu chce bojovat o titul

23.05.2024Přes Eden do Frankfurtu. Tuhle cestu si naplánoval německý bojovník David Zawada, jehož na fotbalovém stadionu pražské Slavie čeká v červnu ...

Načíst další články