Bikiny, jachta a šťastná VanZant si užívala pohodu

06.04.2022

Autor: lik

Na jachtě nemusí být špatně.

Na jachtě nemusí být špatně.FOTO: Paige VanZant


Možná jen na oko, ale Paige VanZant nezapře, že je už roky bojovnicí. Před pár dny si užívala na jachtě, i zde nezapomněla na „trénink“. Na Svůj Instagram přidala video, kde předvedla pár kombinací. Proč? Pro fanoušky. „Když jsem na jachtě v Miami," vtipkovala.

Může vtipkovat, proč ne, je spokojená. Američanka oslavila minulý měsíc osmadvacáté narozeniny. Ačkoli VanZant hledí do budoucnosti, nedávno se také zamyslela nad svou minulostí, konkrétně nad svými dny v UFC.

„Když jsem podepsala smlouvu s UFC, bylo mi devatenáct let. Z teenagera jsem se stala ženou. Věci ve vašem životě se mění. Zrajete, vyrostete, uvědomíte si věci, které vás odlišují. A myslím, že jsem se dostala do bodu, kdy jsem se snažila chovat velmi dobře dlouhou dobu,“ řekla v rozhovoru pro The MMA Hour.


Po letech v UFC přešla k boxu bez rukavic do BKFC. Postupem let se více také otevřela fanouškům, má své webové stránky a výrazná je také na sociálních sítích. 


„Když jsem byla v UFC, odmítala jsem si udělat tetování. Neudělala bych nic, kde bych měla pocit, že se chystám odvést pozornost od dohod o podpoře, sponzorství. Chtěla jsem se ujistit, že jsem všemi přijata. Postupně jsem se ale dostala do bodu, kdy jsem si vybudovala své jméno. Teď jsem tím, kým jsem, a není to tak, že budu dalším sponzorovaným bojovníkem nebo jinou osobou, kterou podporujete, jsem Paige VanZant, teď můžu dělat, co chci. Můžu být prostě sama sebou,“ řekla také zápasnice, což potvrzují i její videa a fotky z jachty. A mnoho dalších.

„I když jsem si jistá, že mě lidé vidí jako úspěšnou, stále cítím, že existují věci, se kterými jsem mohla začít mnohem dříve. Jsou věci, které teprve začnu dělat. Jsem předurčena tvrdě pracovat. Je mi souzeno být úspěšná. Každý den je dar od Boha, takže musíte využít každou minutu každého dne, abyste byli co nejúspěšnější,“ pověděla bojovnice zase v pořadu The Fighter vs. The Writer.