Bitva krásek bez rukavic se blíží, žhavé snímky rozpalují fanoušky

19.06.2021

Autor: Jiří Voráč

Pearl Gonzalezová ještě v době, kdy zápasila pod organizací Invicta FC.

Pearl Gonzalezová ještě v době, kdy zápasila pod organizací Invicta FC. FOTO: Invicta FC


Tohle bude pořádně žhavý souboj. Bitva v boxu bez rukavic mezi Charissou Sigalaovou a Pearl Gonzalezovou rozpaluje fanoušky. Do bitvy, kdy si to krásky rozdají v BKFC, zbývá týden. Souboj se uskuteční 26. června v hotelu Hard Rock, ale na sociálních sítích už to frčí v plném proudu a obě tvrďačky se veřejně chlubí, jakou mají formu. A k tomu se nebojí ukázat krásu svého těla.


„Nejsem nějaká křehká krasotinka, jsem šílená. Jen tak něco mě nedostane do úzkých. Jsem holka, co je připravená jít do války,“ napsala bývalá bojovnice z UFC na sociální síti Twitter k fotce, kde má na tváři pořádně naštvaný výraz a řeže přitom do boxovacího pytle. Nikdo nepochybuje o tom, že dává do úderů maximální sílu.


„Když je odhodlání dostatečně silné a velké, nic vás nemůže porazit,“ pokračovala v sebevědomích vzkazech soupeřce a fanouškům na internetu. Sebedůvěra z prezentovaných vyjádření čišela. Nic na tom nemění, že ji čeká premiérový zápas v BKFC, zkušeností z MMA má na rozdávání, jenže třeba krasotinka Paige VanZantová by mohla vyprávět, jak právě tahle nová disciplína bolí.


Stejně jako Paige Van Zantová bude i start Gonzalezové velkým tahákem v boxu bez rukavic. Potvrdil to šéf organizace Dave Feldman. „Pearl je obrovské jméno, je to velké plus na stále se rozrůstajícím seznamu ženských bojovnic naší organizace,“ nešetřil už dopředu spokojeností šéf BKFC.

„Je neuvěřitelné, co všechno dovede, člověku to až vyráží dech. V mých očích je pro ni perfektní krok, že se rozhodla kariéru směrovat právě do BKFC. Ve světě bojových sportů je velmi oblíbená, a to nejen kvůli tomu, co umí jako bojovnice. Fanoušci mají rádi i její komentáře na různých platformách. Už se nemůžeme dočkat, až s ní začneme pracovat,“ doplnil Feldman.


Gonzalezová dala najevo, že se chce v nové disciplíně, která je často hodně krvavým sportem, prosadit stůj co stůj. „Udělala jsem kvůli tomu největší oběť svého života. Sbalila jsem si věci a natrvalo jsem se přestěhovala do Brooklynu v New Yorku. A to jen pro to, abych trénovala s největší boxerkou na světě, Amandou Serranovou,“ poznamenala Gonzalezová.

O tom, že jí v novém prostředí není tak zle, potvrdila na dalším příspěvku, kde na fotce právě z Brooklynu posílá fanouškům vzdušný polibek.

Jeden zápas ji prý rozhodně neuspokojí, její plány jsou monstrózní. „Slibuji, že svůj další život zasvětím tomu, abych se stala další šampionkou ve světě BKFC. A nemohla bych být šťastnější, kdybych zahájila tuto novou kapitolu svého života vítězstvím!“ svěřila se.

Podobně sebevědomě vstupovala do boxu bez rukavic i Paige VanZantová. Ta tvrdě makala v přípravě a moc chtěla zastavit sérii porážek, které ji vyprovodily z UFC. Jenže první zápas Paige prohrála na body s Britain Hartovou a tvářičku, která jindy svítí na sociálních sítích spokojeným úsměvem, měla pořádně potlučenou. Gonzalezová ví, že rány budou bolet, ale věří, že její debut dopadne lépe. Na důkaz toho, že se nestresuje a je v dobré náladě pak na sociální sítě umístila žhavé snímky. V prvním případě má na sobě elegantní šatičky a lodičky, na druhém pak klečí na trávě v sexy oblečku, který víc odhaluje, než skrývá. Není pochyb o tom, že představivost fanoušků pracovala naplno a bitvy už se nemohou dočkat.

Soupeřkou Gonzalezové bude šestatřicetiletá Charisa 'Sweetheart' Sigalaová. Ta hodlá přivítat soupeřku v BKFC pořádným nářezem. „Za týden bude pořádně horko, jsem řádně nažhavená to ukázat,“ uvedla na Instagramu a doplnila vše řadou plamenných smajlíků.

V danou chvíli každopádně nažhavila svoje fanoušky, kteří jako u vytržení zírali na fotku poloodhalených vnad bojovnice. Ta nechala vyniknout krásu své postavy a jak trefně konstatoval web rt.com, nechala naplno vyniknout to nejkrásnější, co na těle má.

Ostatně ukázat se v podprsence, nebo topu s velkým dekoltem pro ni neznamená problém. Pokud bude souboj stejně žhavý, jako jsou její fotky, mají se fanoušci 26. června opravdu na co těšit.


Další články v kategorii

FOTO: Tato šampionka je prý chlap. Nenosím holčičí věci, zvykněte si na to!

28.11.2022Larissa Pacheco si radosti z vyhraného zápasu nad doposud neporaženou Kaylou Harrison užívala jen chvilku. Po své výhře se musela potýkat ...

Blachowicz chápe Procházkovo rozhodnutí. Na jeho místě bych udělal totéž

28.11.2022MMA zápasník Jan Blachowicz bude bojovat 10. prosince o titul v polotěžké divizi UFC. Ještě před pár dny tomu tak ale nebylo. Měl mít zápas ...

Zápasnice svým focením překvapila fanoušky. V srdci budu vždy venkovská dívka, řekla

28.11.2022Letos v UFC neprohrála, dva zápasy a dvě výhry, to je bilance muší váhy Mirandy Maverick. Tréninky a zápasy, to je svět pětadvacetileté ...

VIDEO: Těžká váha už zase kope. Je to zatraceně dobrý pocit, přiznal šampion UFC

28.11.2022"Operace kolenních vazů dopadla velmi dobře. Žádné poškození menisku," informoval z nemocničního lůžka na Instagramu Francis Ngannou. Tuhle ...

První porážka těžké váhy v profi ringu. Cítím se okraden, vypálil Američan

27.11.2022Překonal překážku, vyhrál a vybojoval si soupeře, který zvoní. Těžká boxerská váha Dillian Whyte se v Londýně propracoval k ...

Křehká Xena a lázeň pro titány. Boj má v krvi

27.11.2022Je libo horká bublinková koupel, nebo spíše poněkud drastická ledová tříšť? Vycházející hvězdička bojových ...

Legenda a šampion UFC? Byl by to pro mě zápas s králem skrčků, přišla odpověď

27.11.2022Příští rok v UFC, to by mělo být období slavných šampiónů a jejich návratů. Po zranění se do akce chystá ...

Nemluvím nesmysly, tuhle Barbie se mnou čeká dlouhá noc, má vzkaz Gruzínec pro Tichotu

27.11.2022Do Oktagonu vlétl silou vichřice. Po dvou jednoznačných bodových výhrách si Mate Sanikidze zajistil titulovou šanci, svou cestu k trůnu pérové ...

Všechno se vyvinulo tak, abych selhal a zhroutil se, zavzpomínala těžká váha UFC

27.11.2022Že zranění neodmyslitelně patří k MMA, ví moc dobře bohužel i šampioni obou nejtěžších divizí UFC. Jiřího Procházku zradilo ...

Načíst další články