Bitva krásek bez rukavic se blíží, žhavé snímky rozpalují fanoušky

19. 6. 2021

Autor: Jiří Voráč

Pearl Gonzalezová ještě v době, kdy zápasila pod organizací Invicta FC.

Pearl Gonzalezová ještě v době, kdy zápasila pod organizací Invicta FC. FOTO: Invicta FC


Tohle bude pořádně žhavý souboj. Bitva v boxu bez rukavic mezi Charissou Sigalaovou a Pearl Gonzalezovou rozpaluje fanoušky. Do bitvy, kdy si to krásky rozdají v BKFC, zbývá týden. Souboj se uskuteční 26. června v hotelu Hard Rock, ale na sociálních sítích už to frčí v plném proudu a obě tvrďačky se veřejně chlubí, jakou mají formu. A k tomu se nebojí ukázat krásu svého těla.

„Nejsem nějaká křehká krasotinka, jsem šílená. Jen tak něco mě nedostane do úzkých. Jsem holka, co je připravená jít do války,“ napsala bývalá bojovnice z UFC na sociální síti Twitter k fotce, kde má na tváři pořádně naštvaný výraz a řeže přitom do boxovacího pytle. Nikdo nepochybuje o tom, že dává do úderů maximální sílu.


„Když je odhodlání dostatečně silné a velké, nic vás nemůže porazit,“ pokračovala v sebevědomích vzkazech soupeřce a fanouškům na internetu. Sebedůvěra z prezentovaných vyjádření čišela. Nic na tom nemění, že ji čeká premiérový zápas v BKFC, zkušeností z MMA má na rozdávání, jenže třeba krasotinka Paige VanZantová by mohla vyprávět, jak právě tahle nová disciplína bolí.


Stejně jako Paige Van Zantová bude i start Gonzalezové velkým tahákem v boxu bez rukavic. Potvrdil to šéf organizace Dave Feldman. „Pearl je obrovské jméno, je to velké plus na stále se rozrůstajícím seznamu ženských bojovnic naší organizace,“ nešetřil už dopředu spokojeností šéf BKFC.

„Je neuvěřitelné, co všechno dovede, člověku to až vyráží dech. V mých očích je pro ni perfektní krok, že se rozhodla kariéru směrovat právě do BKFC. Ve světě bojových sportů je velmi oblíbená, a to nejen kvůli tomu, co umí jako bojovnice. Fanoušci mají rádi i její komentáře na různých platformách. Už se nemůžeme dočkat, až s ní začneme pracovat,“ doplnil Feldman.


Gonzalezová dala najevo, že se chce v nové disciplíně, která je často hodně krvavým sportem, prosadit stůj co stůj. „Udělala jsem kvůli tomu největší oběť svého života. Sbalila jsem si věci a natrvalo jsem se přestěhovala do Brooklynu v New Yorku. A to jen pro to, abych trénovala s největší boxerkou na světě, Amandou Serranovou,“ poznamenala Gonzalezová.

O tom, že jí v novém prostředí není tak zle, potvrdila na dalším příspěvku, kde na fotce právě z Brooklynu posílá fanouškům vzdušný polibek.

Jeden zápas ji prý rozhodně neuspokojí, její plány jsou monstrózní. „Slibuji, že svůj další život zasvětím tomu, abych se stala další šampionkou ve světě BKFC. A nemohla bych být šťastnější, kdybych zahájila tuto novou kapitolu svého života vítězstvím!“ svěřila se.


Podobně sebevědomě vstupovala do boxu bez rukavic i Paige VanZantová. Ta tvrdě makala v přípravě a moc chtěla zastavit sérii porážek, které ji vyprovodily z UFC. Jenže první zápas Paige prohrála na body s Britain Hartovou a tvářičku, která jindy svítí na sociálních sítích spokojeným úsměvem, měla pořádně potlučenou. 


Gonzalezová ví, že rány budou bolet, ale věří, že její debut dopadne lépe. Na důkaz toho, že se nestresuje a je v dobré náladě pak na sociální sítě umístila žhavé snímky. V prvním případě má na sobě elegantní šatičky a lodičky, na druhém pak klečí na trávě v sexy oblečku, který víc odhaluje, než skrývá. Není pochyb o tom, že představivost fanoušků pracovala naplno a bitvy už se nemohou dočkat.

Soupeřkou Gonzalezové bude šestatřicetiletá Charisa 'Sweetheart' Sigalaová. Ta hodlá přivítat soupeřku v BKFC pořádným nářezem. „Za týden bude pořádně horko, jsem řádně nažhavená to ukázat,“ uvedla na Instagramu a doplnila vše řadou plamenných smajlíků.

V danou chvíli každopádně nažhavila svoje fanoušky, kteří jako u vytržení zírali na fotku poloodhalených vnad bojovnice. Ta nechala vyniknout krásu své postavy a jak trefně konstatoval web rt.com, nechala naplno vyniknout to nejkrásnější, co na těle má.

Ostatně ukázat se v podprsence, nebo topu s velkým dekoltem pro ni neznamená problém. Pokud bude souboj stejně žhavý, jako jsou její fotky, mají se fanoušci 26. června opravdu na co těšit.
Další články v kategorii

Nečekané dusno! Hvězdy si vjely do vlasů, teď si to vyříkají v kleci. Bude boj

31. 7. 2021Souboj, který chtějí všichni vidět! Ne, to není promo na vysněnou odvetu století mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou, nýbrž ...

Těžká váha kosí v boxu konkurenci: 12 zápasů a do druhého kola vždy KO

31. 7. 2021Neporažen! Všechny výhry si připsal na KO/TKO! Boxer těžké váhy Raphael Akpejiori přidal do svého rekordu další nemilosrdnou výhru. ...

Šest zápasů, šest porážek! Tak si ubožák z Calgary vybíjel zlost na ženách, teď čeká na výši trestu

31. 7. 2021Je pouze málo zbabělejších prohřešků, než jsou ty spáchané na ženách. Zvlášť pokud jste zápasníkem MMA ...

Řízky u rodičů a společná večeře. Teď je hrozně šťastný, je spokojená Melounova paní Petrášková

30. 7. 2021Sdílí s ním všechny radosti i strasti. V životě i v oktagonu. A byla to právě ona, kdo populárního MMA zápasníka Miloše ...

Miliarda je mu málo. Šílené nároky pohřbily hvězdný super zápas

30. 7. 2021Když na začátku května boxerský král Saúl Canelo Álvarez v Texasu vyřídil Brita Billy Joea Saunderse a ke dřívějším svým ...

To není vtip. Utkám se s McGregorem! Už se jedná, hlásí Jake Paul

29. 7. 2021Humbuk kolem bratrů Paulových asi jen tak neutichne. Jakea čeká za měsíc boxerský duel s šampionem welterové váhy UFC Tyronem Woodleym ...

Miliardový mega fight bude! Promotér prozradil víc

29. 7. 2021Ještě není všem dnům konec. Myšlenka miliardářského mega fightu o absolutního krále světové těžké váhy ...

Patnáctiminutová radikální proměna. Když ženy spustí válku v kleci

28. 7. 2021Pár minut a vše může být jinak. Tedy i tváře po boji. Když udeří bouře, dokáže ničit domy, auta. Pokud předvedou bouři v MMA kleci ženy, může ...

Ojedinělý pohled na KO v kleci. Bojovník odmítl dobít soupeře

28. 7. 2021Byl to zvláštní pohled na konec zápasu v kleci. Sice trval jen šestnáct sekund, ale stalo se toho dost. Rus Sergej Romanov si připsal KO na ...