Emoce se vyhrotily. Na staredownu před bitvou Paul vs. Woodley se strhla mela

27. 8. 2021

Autor: Bohumil Králík

Jake Paul před fanoušky.

Jake Paul před fanoušky.FOTO: SHOWTIME Boxing


Už se zdálo, že staredown před očekávaným boxerským duelem mezi youtuberem Jakem Paulem a bývalým šampionem UFC Tyronem Woodleym proběhne v až nečekaném poklidu. Kameramani už pomalu vypínali svá zařízení, jenže rázem museli rychle znovu zaostřovat. Nakonec se přeci jen v sále v Clevelandu strhla menší mela.

Woodley se totiž dostal do křížku s členy Paulova tábora, kvůli své přítomné matce, které se na scéně familiárně říká „Mama Woodley.”

„Jsem na staredownu a najednou slyším, jak se někdo dohaduje s mojí mámou,“ vysvětloval pro MMA Junkie příčinu rozporu Woodley, jenž ukazoval na člena soupeřova týmu. 


„Tohle je pro mě neakceptovatelné. Nezajímá mě, kdo jsi, jakou máš národnost a odkud jsi. Tohle si prostě nemůžeš dovolovat. Křičel jsem na ně: Ty k*rva takhle mluvíš s mojí mámou?“ pokračoval někdejší šampion UFC ve velterové váze.

Rozčíleného devětatřicetiletého borce museli držet členové jeho týmu, aby nedošlo k fyzické konfrontaci.

„Pak najednou slyším Jakea (Paula), jak říká: ´No jo, on mluví s tvojí mámou.´ On ale vůbec nechápe tenhle svět. Já s celou touhle posr*nou místností zatřesu tak, že to ještě nikdo nezažil. Se*u na nějaký UFC sra*ky nebo zas*aný knockouty. Začnu dopr*ele ubližovat lidem. Uvidíte, jak se tenhle pomeranč řítí k zemi a flákne s sebou na podlahu,“ čertil se dál Woodley.

„Všichni jako hlupáci“

Křik mezi oběma tábory pokračoval. „Nikdo z vás se tady nebude žádným způsobem vybavovat s mojí mámou. Je mi u pr*ele, kdo jste. I když zabijete mýho kámoše, nepůjdu si nikdy pokecat s něčí mámou, jasný,“ jela si dál svou bývalá MMA hvězda.


Následně ale Woodley odmítl, že by čtvrteční mini incident měl nějaký vliv na samotný zápas.

„Jsem v klidu. Není nic, co by oni mohli udělat a říct, co by ještě mohlo zvýšit můj výkon a abych předvedl víc násilí. Už jsem na maximální úrovni. Jsem na 100 procentech už teď. Už jsem v zabijáckém módu,“ ujišťoval.

Nicméně v místnosti novináři zaslechli, jak se Woodley dožaduje omluvy. 

Paul se k události vyjádřil až posléze. „Všichni to vzali za trochu špatný konec. Nakonec všichni vypadali jako hlupáci,“ uvedl pro MMA Fighting.


Mladší ze slavné bratrské dvojice musel také před zápasem odvracet nařčení, že si pomáhá zakázanými prostředky. 

„Když mě nařkli, že si pomáhám PED (performance-enhancing drugs - nelegální preparáty zvyšující výkonnost), musel jsem si najít, co to je. Když to vím, beru to jako kompliment. Lidé ale udělají cokoliv, aby mě mohli pošpinit,“ postěžoval si.

Zároveň přiznal, že ještě před nedělním zápasem testován nebyl. „Ještě ne. Myslím, že na to dojde v den zápasu nebo den předtím. Ale otestujte si mě, kdy chcete,“ vybízel.

Pro dosud neporaženého Jakea Paula půjde v ringu o čtvrtý profi zápas, byť ani tentokrát se neutká s klasickým boxerem. Pro Woodleyho, jenž sbíral úspěchy v oktagonu, to bude boxerská premiéra.

Další články v kategorii

Je to tu! Bitva olympijských šampionů rozhodne o světových titulech. Jde o stamiliony

25. 9. 2021Čekání na velký titulový zápas v boxerské těžké váze před plnými tribunami je u konce. Fanoušci se dočkali, pozornost ...

Boxerský obr se opřel do soupeře. Je to tlusťoch, trefím ho do ksichtu

25. 9. 2021Byl to fofr a jeho obrovské ruce trefily výhru. 150kilový obr si pohrál s legendou. TKO v 1. kole. Thor Björnsson porazil minulý víkend ...

Další zkrat! Jon Jones byl zatčen a obviněn z ublížení na zdraví a domácího násilí

25. 9. 2021Místo toho, aby své slavné sportovní jméno rozvíjel v oktagonu, místo toho zápasník MMA Jon Jones má problém. ...

Vyfasoval stopku! Italský boxer dostal zákaz kvůli nacistickému tetování

25. 9. 2021Tohle asi nečekal. Boxer Michele Broili minulý víkend vstoupil do ringu a na jeho těle bylo viditelné nacistické tetování. V pátek ...

Tři taháky v UFC. Boj o dva tituly a návrat slavného rebelského příjmení

24. 9. 2021Dva titulové zápasy a jeden očekávaný návrat slavného příjmení. Tohle jsou taháky pro následující ...

Trilogie v UFC? Shevchenko se další odvetě nebrání. Jsem tady! vzkazuje Nunes

24. 9. 2021Valentina Shevchenko, šampionka muší váhy UFC a současná dvojka ženského žebříčku „pound for pound“, tedy napříč ...

Větší výzva než Kličko. Boxerského krále čeká nejtěžší zápas kariéry

23. 9. 2021Velká Británie platí za velmoc profesionální boxerské těžké váhy, její reprezentanti momentálně drží světové ...

Visí nad Brichtou otazník? Každý ví, že je Leo pankáč, rozmluvili se trenéři

23. 9. 2021Pohodáři, kteří dokážou zajímavě promluvit. A teď se jim chtělo. Pro kaocko.cz se rozpovídali trenéři Marek Lončák a Pavel Bechtold. ...

Šokující rvačka na tiskovce. Hvězdný šampion před historickou bitvou zuřil

22. 9. 2021Šokující vyústění měla tisková konference uspořádaná k očekávanému duelu o absolutní krále super ...