Nejsem tvoje hračka, skončíš s ortézou na krku! Legendární Mayweather poslal vzkaz drzému youtuberovi

1. 6. 2021

Autor: Jiří Voráč

Co předvede Floyd Mayweather v ringu?

Co předvede Floyd Mayweather v ringu?FOTO: DAZN


Začíná jít do tuhého. Tvrdé údery teprve padnou, ale válka drsných slov už zuří naplno. Ostře sledovaná bitva mezi legendárním Floydem Mayweatherem a youtuberem Loganem Paulem se blíží, na programu je už 6. června a mediální svět každou chvíli rozčísne peprné vyhlášení některého z aktérů.

Jako poslední si přisadil v profesionálním ringu neporažený Mayweather, který se pustil do bratra svého nejbližšího soupeře. „Skončíš špatně, tvůj krk bude muset držet ortéza,“ pohrozil slavný Američan.

Kdo sleduje dění okolo zápasu, dobře ví, že ostré vzkazy posílal legendárnímu rohovníkovi, který vyhrál všech padesát zápasů v profesionálním ringu, youtuber Logan Paul. Teď se trochu rozvášnil i Mayweather. Sice se dřív s trochou pohrdání nechal slyšet, že se klidně utká v jeden den s oběma bratry Paulovými, teď ale výrazněji přiložil pod pomyslný kotel. 

Blíží se totiž nejen zápas, ale i tisková konference před mediálním tahákem. A s tím souvisí i Mayweatherův vzkaz. Na předchozím mediálním setkání totiž Jake Paul sebral slavnému boxerovi jeho čepici a ten teď jasně naznačil, že jestli se pokusí youtuber o něco podobného, nebude mít s provokatérem slitování. Už během zmíněného incidentu došlo na strkanici a rány pěstí, teď by však střet nejspíš vygradoval v ostřejší bitku. 


Mayweather dal najevo, že zmíněné počínání vnímá jako obrovské vyjádření neúcty a nehodlá jej v žádném případě tolerovat. Jakeu Paulovi vzkázal, že už by neměl takové štěstí, pokud se pokusí o podobný kousek. A určitě by všechno nevyřešilo jen pár ran pěstí. Známý boxer to uvedl pro Showtime. „Nejsem nějakou jeho hračkou, s kterou by si měl hrát. Nejsem ani terč pro jeho vtípky. To, co udělal, bylo velmi neuctivé,“ konstatoval Mayweather.

A zopakoval, že pokud by se bratr jeho nejbližšího soupeře pokusil i během dalšího předzápasového programu o podobný kousek, bude zle. „Už takhle jsi Jakeu skončil se dvěma monokly, měl jsi pochroumaný nos a možná i nějaký ten uražený zub. Koukej se držet zpátky, protože příště skončíš s krkem v ortéze,“ poslal legendární boxer do světa výhružný vzkaz.


Jake Paul miluje pozornost médií a fanoušků, rád se chlubí na veřejnosti, a tak nebylo divu, že když Mayweatherovi sebral jeho čepici, slavil to jako velké vítězství. Šlo o jedinou věc, vytočit a naštvat slavného boxera a nejspíš se mu to i povedlo. I když je možné, že jde o další z marketingových tahů, aby byla sledovanost zápasu ještě větší.

Čtyřiadvacetiletý youtuber si na Twitteru změnil jméno na „Gotcha Hat“, což byl výraz, který vykřikl ve chvíli, kdy z hlavy Mayweathera sebral jeho čapku. Následně vydal Jake Paul stejnojmennou píseň, a dokonce si nechal vytetovat zmíněný výraz. V jeho očích legendu dostatečně zesměšnil.


Do ringu však půjde 6. června jeho bratr Logan Paul. Ten sveřepě odmítá, že by byl zápas exhibiční, zvyšující se napětí ale také vnímá. „Žádná exhibice to nebude, je to zápas na osm tříminutových kol,“ zopakoval frázi, kterou opakuje jako kolovrátek. Stejně jako fakt, že je výhoda na jeho straně a on zápas vyhraje. „Bude to pořádný zápas. A pokud mi Floyd nechtěl rozbít hlavu, po tom, co udělal můj brácha a sebral mu čepici, tak teď je jasné, že se mě bude snažit zabít,“ svěřil se Logan Paul.

Ve čtvrtek se bude konat další tisková konference, což je možná důvod, proč Mayweather vydal drsné prohlášení, aby Jakea Paula dostatečně varoval, že nebude mít pro jeho výstřelky pochopení a mohl by přijít k úhoně dřív než bratr, co se mu postaví v ringu.

Následně v pátek čeká Logana Paula s Mayweatherem vážení, to se oba muži potkají tváří v tvář. A 6. června už to vypukne, nejdražší vstupenky na zápas se prodávají za neuvěřitelných deset tisíc dolarů. Je zjevné, že tenhle souboj bude stát za to.

Další články v kategorii

Loupež v MMA, okradli rozhodčí zápasníka o výhru?

19. 6. 2021Jedno pořekadlo v bojových sportech říká – nenechávejte verdikt na rozhodčích. Jde o to, pokud zápasník duel ukončí před ...

Zombie jde do akce! Uvidíme další krvavou řež? Po poslední porážce byl bojovník UFC u psychiatra

19. 6. 2021Možná není nejlepším zápasníkem UFC, zato má však v sobě jeden vzácný dar. Právě jeho zápasy totiž ...

Bitva krásek bez rukavic se blíží, žhavé snímky rozpalují fanoušky

19. 6. 2021Tohle bude pořádně žhavý souboj. Bitva v boxu bez rukavic mezi Charissou Sigalaovou a Pearl Gonzalezovou rozpaluje fanoušky. Do bitvy, kdy si to krásky ...

Boxerský světový šampion do MMA? S Ngannouem by do klece šel, ale má to háček

19. 6. 2021Bitvy boxerů se zápasníky MMA se stávají v poslední době lákavými událostmi. Čtyři roky starý kasovní trhák ...

Nová hvězda UFC si po zranění sebe sama připadala jako idiot. Teď touží stát se novým McGregorem!

18. 6. 2021Že i slavení velkého vítězství se zkrátka musí umět, to už dneska dobře ví také vycházející hvězdička bojových ...

Box bez rukavic. Dáte šanci bojům ostrým jako žiletky? Podívejte se

18. 6. 2021Má šanci box bez rukavic více zaujmout sportovní fanoušky, vyprodávat velké haly v Česku? Čas ukáže, jak si může tento tvrdý ...

Další soupeř pro Diaze? Trenér slavného grázla UFC chce trilogii s McGregorem!

18. 6. 2021Ačkoliv skončil jeho comeback porážkou, americký bijec Nate Diaz v UFC rozhodně nic nebalí. Ihned po sobotním nezdaru s ranařem Leonem Edwardsem vyhlásil, ...

Nenávidím ho. Přijde moje nejbrutálnější vítězství, slibuje Furymu rival před završením trilogie

18. 6. 2021Nejbrutálnější vítězství, víc než jen trest za drzá prohlášení. Deontay Wilder slibuje, že v pokračování ...

Legenda MMA se vrací. Brazilec držel titul v UFC 2457 dní! Teď jde v 46 letech boxovat

17. 6. 2021„Jsem svobodným mužem,“ říká Anderson Silva. V šestačtyřiceti letech opustil organizaci UFC. Legenda prohrála v říjnu svůj poslední ...