Jirka s dětmi. Nikdy jsem nic roztomilejšího neviděla, přiznává Procházkova přítelkyně
11.04.2026
Autor: Libor Kalous

Kamila Kordulíková a Jiří Procházka.FOTO: se souhlasem Jiřího Procházky
Adrenalinová jízda jde do finále. Životní partneři čekají prvního potomka, oba chtějí, aby společně byli u porodu, ale MMA zápasník Jiří Procházka a jeho přítelkyně Kamila Kordulíková mají napsáno v životních cestách, že musí zvládnout dvě zkoušky, každý jednu. A každý na jiném místě.
On bude 11. dubna bojovat v Miami o titul v UFC, přítelkyně bude více jak osm tisíc kilometrů daleko. V Brně bude čekat na termín porodu, ten má přijít pár hodin po boji v USA. Galavečer UFC 327 můžete sledovat na Telly.
"Jirka se vrátí domů pravděpodobně 13. dubna. Co jsme koukali na lety, tak by se měl vrátit ráno 13. dubna. Bude to na knop, ale termín je stejně orientační," říká Procházkova přítelkyně, která má porodit po návratu svého partnera z boje. Vyjde vše podle jejich představ?
Kdo získá titul na UFC 327 v Miami?
Celkem hlasovalo 7864 čtenářů
"Asi jako pro každou ženskou to je důležité, ale nemohu to nadřazovat za něco, za čím jde takovou dobu, celou kariéru. My jsme spolu extrémně dlouho, takže já vnímám tu cestu, je důležitá i pro mě. Nechtěla jsem, aby si musel vybírat mezi titulem a dítětem. My spoléháme na to, že nám to časově vyjde, přece nám to vesmír neudělá naschvál," věří Kamila Kordulíková v naplánovaný scénář.
Rodiče přivítají prvního potomka. A bude to dcera. Nechtěl Procházka syna? "On to vůbec neřešil. Asi by ho potěšilo, kdyby to byl kluk, že by s ním trénoval. O tomhle jsme se ale nebavili, on říkal, že mu to je jedno, je rád. Když praskl růžový balónek, byl šťastný. Pokud chtěl kluka víc, tak o tom rozhodně nemluví," usmívá se Procházkova přítelkyně, která věří, že bojovník bude skvělým tátou.
"Natáčeli jsme video v Mixitu, on a děti. Nikdy jsem nic roztomilejšího neviděla. Jirka v místnosti s dětmi, opravdu roztomilé, úžasné, hned jsem v něm viděla tatínka. Trochu mi najely i slzy, když jsem si to představila. On vypadal jako hravý taťka, který s dětmi dělá blbosti a lumpárny, myslím si, že přesně takový on bude," věří Kamila Kordulíková, která se možná ale na titulový souboj z Miami dívat nebude.
"To je otázka, ale když se domluvíme, že to ukončí v prvních třiceti vteřinách... Když si vzpomenu na minulý zápas, a to jsem byla ve třetím měsíci, tak jsem nevěděla, jestli ze mě ve čtyři ráno nevyletí vypitý džus. Bylo to náročný a teď si pustit den před termínem titulový zápas? Navíc Jirka nemá nudný zápasy, on si to užívá. Nejsem si jistá, jestli se budu koukat. Mamka bude se mnou, tak mně možná bude jen hlásit průběh. Možná poprvé v životě se nepodívám."
Jaká bude realita?