Nahoty se nebojím, směje se Miss Problém. Kdy přijde další zápas?

12.10.2020

Autor: Jiří Voráč

Nahoty se nebojím, směje se Miss Problém. Kdy přijde další zápas?


Má pět mistrovských titulů z různých bojových sportů, umí být drsná a nebojí se to rozbalit v souboji se soupeřku, stejně jako při rozhovoru o životě. Neuhýbá a tvrdě pojmenuje realitu tak, jak ji cítí. I proto se bojovnici Michaele Dostálové přezdívá Miss Problém. Přijala ji za svou, nikomu nebere právo na jeho názor. O ty svoje se podělila zápasnice s inženýrským titulem v rozhovoru pro kaocko.cz. Řeč přišla kromě jiného i na odvážné fotky z placeného serveru OnlyFans a nahotu obecně. „Nahota je přirozená, chodím na nudapláže, nemám s ní problém,“ říká Dostálová.V posledním souboji na akci Oktagonu jste jasně vyhrála, soupeřku jste ukončila velmi rychle. Ale teď se píše o tom, že už se vám bojovat nechce. Můžete vysvětlit, jak to tedy je?
Ano, vyhrála jsem v 1. kole nad Lucií Krajčovič, několikanásobnou mistryní světa v thaiboxu. Není to tak, že se mi nechce bojovat. Jen se mi nechce platit za to, že budu zápasit. Trénovat jak blázen, dávat všechno stranou, svůj čas věnovat jen tréninkům, riskovat zranění, dělat show pro lidi a ve finále být x desítek tisíc v mínusu?

Vážně je to z pohledu financí tak špatné?
Bez sponzora, který zaplatí alespoň náklady, je to totiž extra velkej prodělek akorát. A za zvednutou ruku v Oktagonu, byť po výhře nad “legendou”, jak říká Ondřej Novotný... nájem nezaplatím.

Michaela Dostálová a odkaz na OnlyFans


Čekal bych, že vás to spíš může nastartovat a budete mít chuť jít za další výhrou...

Tak samozřejmě jsem byla ráda, že jsem vyhrála. Všude se psalo, jakou dostanu nakládačku. Články v Blesku, jestli “šampionka zmlátí nenáviděnou”... I Lucia řekla, že si myslí, že by mě porazila už v O2 Aréně, ale že teď měla ještě čtyři měsíce navíc... makala na zápas, zatímco já se opalovala v Thajsku... Kurz nesmyslnej úplně (směje se) No a pak přijela „nenáviděná“, večer před vážením si dala šáňo s bráchou ve wellness, všechno měla na salámu, před zápasem se ani nerozcvičila, ještě si holka jedna zlobivá dala „špatnou“ mikinu a onu šampionku porazila. (směje se) Akorát, že se na to radši zapomnělo dřív, než jsme z té klece vůbec odešly. Stačí se podívat, koho pak zase úplně nesmyslně promovali... Chuť jít za další výhrou je pořád. Jen není chuť do toho investovat a navíc ještě ze sebe dělat jitrnici, když je stejně úplně jedno, kdo vyhraje...

"Momentln provm nejastnj obdob v ivot," usmv se esk reprezentantka Barbora Suchnkov. Rozhodla se...

Zveejnil(a) Kaoko.cz dne Pondl 5. jna 2020


Někde jste měla prohlásit, že jste z akce znechucená a nechce se vám dělat divadlo pro lidi. Co je na tom pravdy, co vám vadilo?
Znechucená jsem už od samotné realityshow. Mně není dvacet, procestovala jsem půl světa, učila jsem na vysoké škole management a ekonomiku a prostě určité věci nemám zapotřebí. Nechci to asi úplně rozebírat a rozhodně to není jen můj pohled na věc. Kdyby to bylo všechno tak moc fajn, tak by z těch osmi holek teda sedm zápasilo. Kde ty holky jsou a proč se za ten rok nepraly pod pravidly MMA??? Ano, má být třeba finále Výzvy... ale i ta Sandra Mašková už půl roku píše, že se prát nechce... Tak jak to tedy je?

Rozladily vás i reakce fanoušků, kteří na vás na internetu slovně útočili. Bylo těžké tohle překousnout?
Po odvysílání prvních dílů Výzvy to bylo těžký. Bylo to dost těžký... Víte, jak to bylo, co se dělo kolem, ale pak koukáte na něco, co je sestříhané, mnohdy bez kontextu... Drama!!! Hlavně aby byla co největší sledovanost... Lidi věří všemu v TV a ze začátku jsem se snažila haterům mnohé i vysvětlit, ale pak jsem došla k tomu, že to nemá smysl. Uvědomila jsem si, že jsou to vesměs chudáci bez vlastního života, co nikdy nic nedokázali a dost často ještě totální negramoti. Takže jsem to přestala úplně řešit. Po zápase s Lucií už byl klid.

Na druhou stranu máte přezdívku Miss Problem. Prozradíte neznalým, kde se vzala?
No, nedržela jsem ve Výzvě hubu a krok... Dala jsem najevo svůj názor, nebála se ho říct i do kamery a to se samozřejmě nehodí. Takže mě tak označil Novotný v nějakém svém vysílání...

Přezdívku jste přijala, když jsme domlouvali, že vznikne tenhle rozhovor, dokonce jste se tak titulovala. Nevadí vám, když vás někdo takhle bere?
Ta přezdívka je to nejlepší, co jsem si z celé Výzvy odnesla. (směje se)

Přitom jste ukázala, že se bojových sportů nebojíte. Máte pět mistrovských titulů (judo, sambo, brazilské jiu-jitsu a jeho odnož no-gi a fighting), zápas v profesionálním MMA. O něm jste měla prohlásit, že je nejdrsnější na světě. Pořád si za tím stojíte?
Myslím si pořád, že není nic drsnějšího. Ale samozřejmě je to můj subjektivní pohled na věc.

Cim vm prola Monika Chochlkov - female fighter ped zpasem a co na n zkusila soupeka? Premiru v MMA pesto zvladla na 1.

Zveejnil(a) Kaoko.cz dne Ptek 2. jna 2020


S vaším titulem ve fightingu se pojí zajímavost. Získala jste ho, i když vám prý pravidla říkali až v autě, cestou na akci...
Jo jo, to byla strašná sranda. Mohlo se tam kopat, bouchat... ale instrukce zněla - to neřeš, třískni s nima o zem a tam to ukonči. (směje se) Další rok jsem si půjčovala dokonce na místě i věci, protože mě přemluvili ke startu. Zase jsem vyhrála. A další rok už se se mnou nikdo nechtěl prát, tak už jsme tam pak nejeli.

Nebo třeba cesta na amatérské MS v MMA. Připadá mi, že se prostě bavíte životem, kam bojové sporty patří. Nebo přišel čas zase pro nějakou novou zkuěenost a v bojových sportech už toho bylo dost?
Letěla jsem na amatérské MS aniž bych někdy měla na sobě rukavice, abych do někoho cvičně bouchla nebo kopla... ale bylo to v Las Vegas (to byl důvod, že jsem letěla) a já se nebála vlézt do klece, aniž bych tam někdy byla a trénovala MMA. Takže ano, bojové sporty mám ráda a bavím se životem. Čas pro nové zkušenosti je ale určitě vždycky. (směje se)

Hodně lidí na bojovníky nadává, považuje tyhle sporty za agresivní a omlouvám se za ten výraz, za tupé hlavy. Vy jste přitom vystudovaná stavební inženýrka v oboru ekonomika a management ve stavebnictví na ČVUT v Praze. Co vzkážete takovým kritikům?
Asi nic, mají na svůj názor právo. Já dokonce měla před státnicemi PhD. Jen jsem prostě už nechtěla dělat, že stavařina je celý můj život. Odpromovala jsem sice s červeným diplomem a na doktorském jsem měla skoro samé jedničky, ale nakonec jsem jenom inženýr. Jestli jsem pro někoho ale taky tupá hlava, tak jsem s tím v pohodě (směje se)

Někde jste prohlásila, že nechcete soupeřkám v zápasech ubližovat. Kde se to ve vás vzalo, přece musíte počítat s tím, že to soupeřky od vás musí schytat, když chcete vyhrát...
Jsem původem judistka - jemná cesta, žádné násilí. BJJ je sice drsný sport, kde si lámeme kolena, kotníky, škrtíme se... to všechno na sto procent a doopravdy, ale stačí „plácnout“ a je konec. Bez zranění, na klid... Nechci nikomu ubližovat na tréninku. Tak to prostě je. Ve Výzvě jsem nechtěla zranit holky v teamu... Když na tréninku třísknu s třema holkama a všechny pak brečí, tak to prostě nechci. V zápase je mi to asi fuk.

Opomenout v rozhovoru nelze ani téma projektu Onlyfans, kde se na placeném serveru objevují odhalené fotky. Proč jste se do toho rozhodla jít? Vyprovokovala vás k tomu třeba i Sandra Mašková, která má na stejném místě profil také?
Ano, může za to Sandra. Vyzvala mě, zda dokážu taky nasrat tolik lidí, jako ona. Jsem Miss Problém. Jasně že dokážu. (směje se)

Jak to tedy máte s nahotou?
Chodím na nudapláže... nahota je přirozená. Nebojím se toho...

A ohlasy na tenhle krok?
Čekala jsem vlnu hejtů, ale nějak ke mě nedorazila. (směje se). Naopak, píšou mi chlapi, že si třeba doteď nevšimli, že mám tak velká a krásná prsa atd. atd. A že v kimonu vypadám jako kluk a nikdy by je nenapadlo... Chodí mi hezké zprávy.

Nejste rozhodně jediná, kdo se vydal tímhle směrem. Četl jsem, jak si sportovkyně pochvalují, že to byl nejlepší krok, jaký mohly udělat a že jim to sype. Jak jste spokojená v tomhle směru?
Tak zatím to mám měsíc a kousek a ukáže se teprve. Členství je na měsíc, tak uvidím, kolik lidi zůstane, kolik odpadne... ještě je dost brzy na nějaké závěry.

V jednom z rozhovorů jsem četl, že snad hledáte partnera. Už se našel a co případně říká na Onlyfans?
Nenašel. Jsem dost náročná asi. Nabídek mám spousty, ale... Chci vedle sebe chytého, schopného a vyrovnaného muže a toho je faaaakt těžký najít.

Tahle zpasnice nem problm s postavou ani ped tyictkou. Navc ji to jde stle v oktagonu UFC. Do kolika let vydr bojovat?

Zveejnil(a) Kaoko.cz dne ter 6. jna 2020


Pokud už tedy nebudete bojovat, jakým směrem se vydáte nyní?
Neříkám, že nebudu bojovat. Mě to baví. Já trénuju pořád. Jen mám tu výhodu, že nutně do té klece nemusím (směje se) Momentálně dělám trenérku BJJ, což mě naplňuje. Taky čekám, až se uklidní situace a budu moct zase do USA na nějaký business a tak. Já jsem nikdy neměla problém se uživit, takže uvidíme. No a samozřejmě až najdu toho chlapa, chci rodinu.

Máte ráda adrenalin, když jste se třeba vydala do Číny a místo studia cestovala. Co máte v hlavě nyní?
Miluju cestování. Poznávat nové kultury a být někde, kde to funguje jinak než v ČR, mě baví moc. V hlavě toho mám spousty, jen mě brzdí ten slavnej virus.

Co by se muselo stát, abyste přijala výzvu a do nějakého zápasu zase šla?
Musela bych z toho něco mít. Ať už radost, nějaké vnitřní uspokojení nebo třeba peníze. Nejlépe všechno dohromady. Ale rozhodně nepůjdu zápasit proto, aby na tom někdo vydělal a já byla v mínusu.

Je tu třeba box bez rukavic, ten byste zkusit nechtěla?
Box bych nechtěla zkusit ani s rukavicema. Nejsem postojař, boxovat neumím a vím to i bez zkoušení. (směje se) Když už bez rukavic, tak MMA, kde se může všechno. Přišlo by mi to přirozené. Hezky na férovku. Další články v kategorii

Jsem rozbitý jako lečo, moje životní energie je na minimu, přiznal Pirát

23.04.2024Přál si zápas v Edenu, vzhledem k okolnostem však tenhle turnaj bude muset oželet. Samuel Krištofič nedávno přiletěl z Dominikánské ...

Devastující KO. Přesné koleno našlo cíl, soupeř se bezvládně skácel k zemi

23.04.2024Zvítězit ve stylu. Zvítězit způsobem, který se zaryje fanouškům hluboko do paměti, to je sen leckterého bojovníka. Připsat si vítězství, ...

Pereira odkryl karty. Polotěžkou divizi brzdit nechce, o Procházku nestojí

23.04.2024Šampion polotěžké divize UFC má rád zběsilé tempo. Alex Pereira během tří let, co řádí v té nejslavnější ...

Zápasník MMA nakopl ring girl, poté došlo na hromadnou bitku

23.04.2024Tohle bylo za hranou. Jenže stalo se. MMA zápasník Ali Heibati dostal doživotní zákaz startu pod organizací Hardcore Fighting Championship. Íránský ...

Já jsem prostě jiný. Mám lepší mozek než ostatní, věří si irský provokatér z Oktagonu

23.04.2024 Hodně mluví, provokuje. Zjevně se však naučil své řeči potvrdit i v kleci. Irský střelec Denis Frimpong si o víkendu připsal další ...

Végh drtí tělo na Vémolu. Prošel se do půl těla na stadionu

23.04.2024Tvrdá příprava je v plném proudu. Občas se o dřině musí dát také vědět, prodat zápas fanouškům. Tohle přesně také platí ...

Eden nabídne řežbu finišerů. Slovenský tvrďák vyzve Němce, co zápasil v UFC

23.04.2024Dokázal, co zatím nikdo na světě. Jako jediný knockoutoval brazilského ranaře Apolla Silvu, byť místo v kleci stáli tehdy v ringu, teď má ...

Ze svodů alkoholu ho odvedly bojové sporty, díky rodině vytrval. Musím být vzorem, věří Pereira

23.04.2024Alex Pereira působí dojmem chladnokrevné skály, jež neprojevuje žádné emoce, žádné známky pocitů. V jeho nitru se toho ovšem ...

Brno ladí bojovou kartu na Fusion Fight League. Přichází budoucí české hvězdy

23.04.2024Další galavečer bojových sportů se blíží. Tentokrát chystá adrenalinovou nálož Fusion Fight League. První květnový ...

Načíst další články