Největší ženská bitva v historii UFC? Šokující vítězka si řekla o masivní odměnu

08.02.2022

Autor: lik

Julianna Peña si nyní hodně věří...

Julianna Peña si nyní hodně věří...FOTO: UFC


Když se někdo drží na vrcholu, navíc šokoval, má hned větší chuť ukázat světu sílu. A taky chce náležitou odměnu. UFC šampionka bantamové váhy Julianna Peña si proklestila cestu na vrchol ženského MMA a chce také z tohoto úspěchu ždímat. Tohle nelze této bojovnici mít za zlé. 

Američanka předvedla v prosinci jedno z největších pozdvižení v historii UFC. Na UFC 269 rozebrala Amandu Nunes. Ta padla po dvanácti výhrách a sedmi letech. Šok? Ano. 

V myšlenkách vítězky je odveta. Tuší, že Nunes by chtěla vynulovat poslední nezdar. Minulý týden bylo odhaleno, že odveta mezi Peñou a Nunesem se bude konat poté, co budou obě trénovat další sezónu The Ultimate Fighter proti sobě. Sám šéf UFC Dana White před tímto oznámením prohlásil, že zápas bude největším soubojem v historii ženského MMA.


A když je něco největší, chce to také náležitou odměnu. Během nedávného rozhovoru pro The Joe Rogan Experience Peña jasně vysvětlila, proč má odveta s Nunesem šanci zbourat rekordy.


"Co řekl (Dana White)? Největší ženský boj v historii," připomněla Peña. "Myslím, že to dává smysl. Musíte mít tanečního partnera. A jaký je lepší soupeř než někdo, kdo vás právě porazil a dal skvrnu na váš gigantický rekord, který mohl být největší."

Peña dále naznačila svou touhu po masivní výplatě za odvetu. "Největší bitva v historii žen mi zní docela dobře," pokračovala. "Kayla Harrison a zápas s Amandou Nunes jako boj za mega milion dolarů? Říká se mega milionový souboj, takže pokud tomu tak je, co je tohle? Myslím, že tohle je větší,“ řekla si Peña o minimální částku, kterou by chtěla vyinkasovat. 

Dostane milion dolarů plus?