VIDEO: Adrenalin! Sivák lovil. Kareš vs. Vondráček? Válka a drama po zápase, 40 lidí v ringu

20.11.2022

Autor: Libor Kalous

Velká bitva Kareš vs. Vondráček.VIDEO/FOTO: OKTAGON MMA


Tohle měl být večer, kde se mohlo přihodit hodně věcí. A to se také stalo. Galavečer Heroes Gate v Unyp areně vyvrcholil bitvami v ringu i po posledním vyhecovaném duelu. Václav Sivák ukázal mladého lva a ulovil Vladimíra Lengála. V hlavním souboji Petr Vondráček porazil na body Petra Kareše. Oba šli za hranu svých sil. Když řežba skončila, pracovaly nervy a v ringu se ocitlo nečekaně na čtyřicet lidí. Jak zápasy proběhly? Podívejte se níže.


19:27: Hvězda - Grigaitis (K-1)
Po třech předzápasech přišla na řadu hlavní karta. Jako první vkročil do ringu zástupce Litvy. Proti němu se postavil domácí Pavel Hvězda. Tady se na nic nečekalo, hlavně kopy Grigaitise psaly, ale Hvězda vše blokoval a postupně měl více ze hry, protože soupeř ztrácel fyzicky. Do posledního kola oba přidali více agrese, oba chtěli vyhrát. Po třech kolech se radoval Hvězda.  

19:35: Bojko - Pavliska (box)

Po pěti sekundách levý hák a Pavliska dostal první nálož a byl počítaný, Bojko věděl, že tohle je jeho čas, takže jel a trefoval. Přesný spodek rozhodl a Pavliska kroutil hlavou, dál to nepůjde. Po 50 sekundách TKO a konec boxerského souboje, slavil Bojko.

VIDEO/FOTO: OKTAGON MMAVelké emoce po zápase Václava Siváka19:51: Miler - Lorinc (MMA)

A tohle byl jediný MMA souboj večera. Zkušenější Miler na nic nečekal, chvíle pasování a Lorinc byl hozen a bránil se ze zad. Po minutě se z toho dostal, ale ne na dlouho, Miler si vzal záda a soupeři nasadil škrcení, ten ve čtvrté minutě duel odklepal.


19:59: Zefi - Altai (box)
Po MMA přišel na řadu opět box. Po 45 sekundách Zefi trefil přesné spodky a bylo tu první počítání. Po pár sekundách druhé počítání a byl konec, Altai se už nezvedl, po 89 sekundách KO.

20:11: Hudler - Borák (K-1)
Tady se čekal ostrý boj. Domácí postojová naděje a proti němu jeden z nejlepších slovenských štípačů. A tenhle zápas fanoušky bavil. Po prvním kole si oba zasloužili od fanoušků potlesk. Neuběhla ani minuta z druhého kola a bylo tu tvrdé KO. Hudler trefil kombinaci a Borák neměl šanci, okamžitě šel na podlahu, už nevstal. Hudler šel první fight bez chráničů. A na tento duel nezapomene. Výstavní KO.

VIDEO/FOTO: OKTAGON MMANejlepší momenty a Sivák exkluzivně pro kaocko.cz20:22 Mané - Liubchenko (Underground)
Postoj v malých rukavicích, což značí jediné, kdo přesně trefí, je tu větší šance na předčasný konec. A tyhle těžší váhy, to bolí, když jeden trefí. A stalo se. Ve druhé minutě trefil přesně Mané a soupeř už to nedal, rozhodčí duel ve druhé minutě ukončil na TKO. 


20:47: Zátorský - Lacina (box)
Zatím to vypadalo na rychlý večer, co další boxerský duel? Lacina se trochu proměnil v boxovací pytel, Zátorský ukazoval, že je někde jinde, ale soupeř pořád držel, i když fasoval jednu za druhou, přesto se šlo do druhého kola. Tady už se více osmělil i Lacina, ale ten proti němu si vše hlídal. A šlo se do třetího kola. Někteří tomu možná nevěřili, ale došlo i na závěrečné minuty. Zátorský dokonce hecoval soupeře, věděl, že v ringu vládne. Po čtyřech kolech vyhrál na body.  


21:05: Krčmář - Sadauskas (K-1)
Krčmář, legenda českého postoje a proti němu sok z Litvy. A ten byl hodně nahecovaný, jenže Krčmář, to jsou tisíce hodin v ringu. Český fighter si postupem času bral více a více z boje. Povedené kombinace, klid a přehled. Krčmář si došel pro jasnou výhru na body. 

21:25: Sivák - Lengál (K-1)
A na tento souboj se fanoušci hodně těšili. Lengál na boj kývl v sobotu odpoledne. On a proti němu neporažený Sivák s bilancí 20-0 mezi profesionály. Opatrnost, ta ale rychle opadla. První kolo šlo za Sivákem, který lépe kombinoval. "Vašku, ty jsi mladý lev," hnal táta syna. A ten poslouchal. "Vašku, on to neumí, zbij ho," přilétla další tátova hláška z rohu ve druhém kole. Šlo se do třetího kola. Po půl minutě se Sivák od otce dočkal potlesku, výhra byla blízko. Sivák lovil a ulovil, jasná výhra na body. 

21:50: Kareš - Vondráček (K-1)

Na jaře jejich souboj neproběhl, Vondráček se zranil, při rozhovoru před zápasem dokonce proběhla bitka před kamerami. Dlouho se tito dva nemusí. Teď si to měli vyříkat mezi provazy. Bum s prásk od první vteřiny. Když se oba opřeli do provazů, ty se hodně prohýbaly. Kareš s gongem kola vyfasoval kombinaci a těžce v pauze dýchal. Co ukáže druhé kolo?

Po 25 sekundách Vondráček trefil a Kareš byl počítaný, skončil na podlaze. Za 30 sekund další nálož a Kareš toho měl plné zuby. Ale jelo se dál a fyzička obou už byla na červené, tady se šlo za hranu.

Bylo tu třetí kolo nelítostné řežby. Tohle bolelo, oba se několikrát dostali na zem, v poslední minutě se jelo už na vůli a morálku bojovníků.

Po boji byl Kareš fyzicky na dně. Po gongu došlo v jeho rohu ke konfliktu a v ringu bylo během pár sekund asi 40 lidí. Po pár minutách se vyhrocená situace uklidnila a vítězem byl vyhlášen Vondráček.

Po dalších pár minutách se situace uklidnila, padly i omluvy obou bojovníků a vzdání respektu.Další články v kategorii

Čtyřicátník v UFC předvedl oslnivý výkon. Adept na show letošního roku

04.12.2022V únoru mu bude 40 let, taková je životní realita Stephena Wonderboye Thompsona. Jenže tento Američan hodil svůj věk za hlavu a v sobotu na galavečeru UFC v Orlandu ...

I diamanty vznikají pod tlakem, vzkazuje Chochlíková a děkuje za skvělou atmosféru

04.12.2022Byl to tajný trumf celé karty. Zápas, který mezi fanoušky bojových sportů budil obrovskou pozornost. Slovenská královna muay-thai ...

Český talent zůstal těsně pod vrcholem, šampion zvracel. Moje cesta tímhle nekončí, ujistil Tichota

04.12.2022Nesmírně vyrovnaný a atraktivní zápas předvedli na Oktagonu 37 Jakub Tichota s Matem Sanikidzem. Rozdali si to o pás pérové váhy, ...

Zničující bouře těžkých vah v UFC trvala jen 54 sekund

04.12.2022Čekalo se, že to může přijít. A ono to přišlo. Tyto těžké váhy na galavečeru UFC v Orlandu se zdržely v kleci jen 54 sekund. Tolik času potřeboval Sergej ...

VIDEO: Válečník. Kozma se vydal za hranici lidských sil

04.12.2022Jako by pád při nástupu předznamenal, co se bude dít v boji. David Kozma už není šampionem Oktagonu. Nezdolný vládce welteru zvládl ...

V O2 areně se strhla rvačka, někoho tam pobodali, překvapil český boxer z Londýna

04.12.2022Nebyl to ideální večer, takový, který by se neměl stávat. Zdeněk Pernica v sobotu večer boxoval v londýnské O2 areně pod organizací ...

VIDEO: Jedno z nejrychlejších KO v historii Oktagonu

04.12.2022Naštván na něj byl už před bojem, ten pravý uragán ale nastal až v kleci. Elitní slovenský fighter Ronald Paradeiser se s Brazilcem Felipem ...

Fury spustil demolici a obhájil trůn. Teď jsi na řadě ty, skrčku, řval do tváře Usykovi

04.12.2022Král zůstává na svém trůnu. A sedí na něm dál hodně pevně a neohroženě. Britský boxer Tyson Fury podle očekávání ...

VIDEO: Bláznivá KO sobota v Ostravě. Kozma prožil peklo a přišel o titul

03.12.2022Boje skončily. Oktagon 37 nabídl famózní MMA zápasy. Vrchol večera obstaral David Kozma, ale ten v pekelném boji padl ve třetím kole. Rozhodčí ...

Načíst další články