Otázka McGregorovy čistoty. Je gigantický. Vypadá, že váží přes 100 kilo

06.04.2023

Autor: Miroslav Obluk

Conor McGregor.

Conor McGregor.FOTO: UFC


Lidé se ve svých životech často zabývají otázkami, které jim nedají spát. Otázky, na které málokdy dostanou uspokojivé odpovědi. Takové otázky mohou zahrnovat smysl života, výskyt jiného života ve vesmíru, či jednu z nejpalčivějších otázek vůbec. Je Conor McGregor čistý? 

Tato otázka nedává spát světu bojových sportů. Prakticky neuběhne den, ve kterém by si některý zápasník, moderátor či fanoušek nezaspekuloval nad McGregorem.

Výjimku netvoří ani jedna z hlavních tváří organizace UFC Joe Rogan, jenž se otázkám ohledně MMA věnuje jako málokdo na světě. 

Má k tomu ostatně ideální podmínky. Patří k hlavním tvářím organizace. Má velice dobré vztahy se zápasníky a vytváří jeden z nejznámějších světových podcastů, ve kterém na téma MMA častokrát rozpovídá i hosty, kteří do bojového světa nepatří.

Do epizody s pořadovým číslem 1956 si přizval country zpěváka Luka Combse a tóny hudby se postupem proměnily v tóny MMA.

Podcast doplnila balada o překážce, jež visí nad střetem McGregora a Chandlera. 


"Představme si hypotetickou rovinu, že je Conor v testovacím programu. Tohle je něco, kde bych chtěl být, kdybych byl sportovcem Conorova kalibru a zlomil si nohu," začal Rogan. 


"Potřebuješ pomoc, jasný? Neuzdravíš se tím, že budeš jíst zatracené mango. Potřebuješ pomoc. Ale nemůžeš do sebe cpát všemožné růstové hormony a další věci, které nemůžeš užívat, když si v programu USADA," přemítal pětapadesátiletý komentátor.

"A teď se podívejte na Conora. On se úplně posr*l. Je gigantický. Vypadá, že váží přes 100 kilo. Má sakra obrovská ramena, ruce a vůbec - to zkrátka není výsledek přirozených hormonů. Nevím, kde leží pravda. Hodně lidí o tom spekuluje, nejen já. Ale musíte myslet i na to, že odmítá vstoupit do programu, což také o něčem vypovídá," nabádal Rogan.

Je pravdou, že se svou konstitucí vymyká irský bijec všem váhovým kategoriím, ve kterých kdy působil. Naposledy se McGregor představil v lehké váze v červenci roku 2021, při završení trilogie s Dustinem Poirierem, od té doby do oktagonu nevstoupil.

Fanoušci jsou tak z jeho návratu u vytržení. K jeho bitvě s Američanem netrpělivě vzhlíží. Žádné konkrétní datum však ještě oznámeno nebylo. 

Ačkoliv McGregor otevřeně odmítl, že by pro něj USADA byla nějakou překážkou, opak je pravdou. Rogan ve svém pořadu nastínil problémy, se kterými se Conor může potýkat, pokud by skutečně užíval přípravky zvyšující výkonnost.

"Obecně řečeno, když lidé berou steroidy - a já neříkám, že je Conor bral - myslím to všeobecně. Když je berete po dobu šesti měsíců, tak potřebujete rok, abyste se po této době vrátili k normální hladině hormonů. Musíte si být zkrátka jistí, že jste čistí, než vstoupíte do testování," předkládal komentátor UFC hypotetickou rovinu.

Je tedy možné, že dublinský rodák hraje před vstupem do programu o čas?

Další články v kategorii

Trefil fanouška a poslal ho k zemi. Titulový vyzyvatel UFC jen splnil přání

28.11.2023Schytat ránu od gladiátorů z klece? Aktivita, které by se většina lidí chtěla vyhnout. Zejména pokud se jedná o borce, jenž svou silou ...

Několikrát jsem se prospal i na sále. Vím, jaké to je být nepříjemně zraněný, říká Dvořák

28.11.2023Připravoval se na rozhodující zápas mezi elitou. Na českého válečníka Davida Dvořáka čekala sedmá bitva v UFC. V polovině října ...

Milionová ztráta? Jen kapka v moři. McGregorův podnik strádá, Ir přesto prosperuje

28.11.2023Když zazní jméno Conor McGregor, většina fanoušků bojových sportů hned zpozorní. Věhlas irské superhvězdy sice v posledních ...

Drama u šampiona UFC. Na nezvaného hosta dokonce vytáhl zbraň

28.11.2023Pořádné drama se odehrálo před domem šampiona střední váhy slavné UFC Seana Stricklanda. Obávaný Američan totiž musel ...

Bojovník je v každém z nás. Českého fightera nezastavilo ani zranění kolene

28.11.2023Zápasník Matěj Kuzník patří mezi nejzajímavější jména na domácí MMA scéně. Kvůli zranění neměl daleko ...

Blonde Bomber trénuje na "bitvu o prsa"

28.11.2023Boxerská šampionka Ebanie Bridges je uprostřed intenzivního tréninku na svou nadcházející obhajobu titulu šampionky organizace ...

Klidně bych teď vymyslel něco netradičního. Skok o váhu výš nebo níž, prohlásil Procházka

28.11.2023Dlouhých osm let neokusil chuť porážky, narazil až před dvěma týdny v bitvě s Alexem Pereirou. Brazilský střelec mu tak zatarasil cestu zpátky na ...

Usedla na druhý trůn, rozehrála titulový kolotoč. Hvězdná šampionka má historii na dosah

28.11.2023Jedna kapitola byla uzavřena, záhy se začala psát další. Nesporná královna lehké váhy Katie Taylor se konečně dočkala. Před ...

Gigant je připraven vzít svět útokem. Do řad singapurské jedničky se vrací MMA

28.11.2023Svět bojových sportů se změnil. Spojení zámořských organizací PFL a Bellatoru zatím otřáslo internetovým světem, očekává ...

Načíst další články