Po rozchodu s Pereirou září. Kráska z UFC se bavila na pláži
14.01.2026
Autor: Miroslav Obluk

Tracy Cortez. FOTO: UFC
Po rozchodu s populárním šampionem polotěžké váhy UFC Alexem Pereirou nesmutní, nepláče, neskrývá se. Naopak. Tracy Cortez, uhrančivá zápasnice UFC, si po krátkém románku, který obě známé tváře ze slavné organizace oznámily před pár dny na sociálních sítích, užívá. Bezstarostně dovádí na pláži v plavkách, chytá bronz a hraje fotbal.
Na samém začátku ledna odhalil populární a často hrůzu vzbuzující Poatan svou novou lásku. Tou byla Tracy Cortez, populární kráska UFC zápasící v muší váze. "Vstupujeme do roku 2026," napsala Cortez k příspěvku na Instagramu, který byl tuze romantický. Prskavky, srdíčka, polibek, úsměv. Takto oba přivítali rok 2026 s nepopiratelným pocitem blízkosti.
Sám Pereira také přidal fotografii po boku Tracy na svůj profil. "Nový rok," napsal k fotografii, na které měl ruku kolem pasu své přítelkyně, zatímco ona se usmívala a v ruce držela prskavky. V tu chvíli se zdálo, že je vše sluncem zalité. Pár spolu poté dokonce trénoval. Jenže pohádkový vztah nevydržel dlouze.
"Děkuji fanouškům za všechnu vaši lásku. Rád bych vám něco řekl, přátelé. I když jsme s Tracy prožili skvělé společné chvíle, rozhodli jsme se, že pro nás oba bude lepší jít každý svou cestou. Přeji jí na její cestě jen to nejlepší," napsal po pár dnech veřejného vztahu šampion polotěžké váhy na Instagramu.
Vztah hvězdných tváří dlouze nevydržel, ani jedna z nich však příliš nesmutní. Zatímco Pereira opět dře, maká na svých dovednostech, Tracy si užívá na pláži.
Dvaatřicetiletá bojovnice přidala v posledních dnech na sociální sítě několik příspěvků, které si rychle získaly pozornost fanoušků.
Tracy například nechala na jedné pláži vyniknout své často chválené křivky v červených plavkách, pochlubila se figurou, ukázala opálení i široký úsměv. K vidění bylo také video, na němž radostně hraje fotbal. A i při této příležitosti se královsky bavila. Po smutku zkrátka nebylo ani památky.