Streamer sdílel živě svůj nezapomenutelný zážitek. Stopnul si Procházku
15.07.2025
Autor: Barbora Poláková

Jiří Procházka udělal jednomu mladíkovi velkou radost.FOTO: UFC
Stopujete? Jestli ne, začněte. I to je totiž způsob, jak potkat Jiřího Procházku. Streamer BrajenIRL měl přesně takové štěstí. Svůj stopovací trip do Chomutova sdílel se svými fanoušky na Twitchi live, jeho zážitek je tak do puntíku zdokumentován.
Vítek Ševčík alias BrajenIRL je kluk, který se rozhodl projet Českou republiku stopem a vše sdílet se svými sledujícími na Twitchi živě. O víkendu zavítal do Karlových Varů. A při svém odjezdu se mu stal nečekaný zážitek.
Stál na benzínce, chtěl si koupit pití a prozkoumat terén, kde by mohl stopovat dál. Přes kameru si povídal live se svými sledujícími. Když tu najednou se zjevil Procházka a zeptal se, co to vyvádí. "Stopuju směr Chomutov," odpověděl streamer. "Tak to tě můžu svézt. Pojď, jedem do Chomutova," odvětil zápasník.
"Jo? Tak jo! Tak asi jo, ty vo*e! Co se to děje? Co se děje?" nevěřil svému zážitku Brajen. Jeho výraz byl přesně tak nevěřícně nadšený, jako by byl ten váš. Nejlepší český zápasník MMA a někdejší UFC šampion v polotěžké divizi svezl cizího kluka s kamerou z benzínové stanice. Ten měl to štěstí, že zrovna vytvářel cestovatelský obsah pro svůj kanál na Twitchi, takže vše sdílel živě se svými sledujícími.
"Ty to jako streamuješ?" ptal se ještě zápasník poté, co společně nastoupili do auta, kde už čekala i jeho přítelkyně. "Ano, úplně všechno. Teď je tam momentálně asi osm set lidí a ono to ještě poroste," byl nadšený BrajenIRL. "Zdravíme 800 lidí," poslala vzkaz partnerka zápasníka.
Po vysazení v Chomutově si spolu udělali i fotku a dobře naladěný fighter popřál streamerovi vše dobré.
Svou cestu si Ševčík náležitě užil. Prý v autě panovala uvolněná nálada bez trapných momentů ticha nebo nucených rozhovorů. Procházka zase ukázal svou nehranou lidskost, pro kterou je tak oblíben.