Brutální sexy bitva se blíží, dámy slibují drsnou řežbu v boxu bez rukavic. Přijde KO, tuší

20.07.2021

Autor: Jiří Voráč

Jak tohle dopadne?

Jak tohle dopadne?FOTO: Bare Knuckle Fighting Championship


Blondýnka versus brunetka! Nejvíc sexy souboj v historii bojových sportů se blíží. V boxu bez rukavic je hitem bitva tvrďaček, které už si to rozdaly v kleci UFC a teď se mezi provazy předvedou v Bare Knuckle Fighting Championship. „Bude to brutální,“ tvrdí blonďatá Paige VanZantová. Ta v kleci svoji sokyni Rachael Ostovichovou porazila. „Může rozhodnout jedna rána a bude z toho knockout,“ vyhlíží duel bruneta, pro kterou půjde o premiéru v této disciplíně. Zápas se uskuteční 23. července na akci BKFC 19 v Tampě na Floridě.

O téhle bitvě dvou dam se mluví od chvíle, kdy vyšlo najevo, že se uskuteční. Fanoušci se předhánějí v odhadech, jak to v drsné disciplíně dopadne. A obě bojovnice, které prošly prestižní UFC, je v jejich představách podporují, když zveřejňují na sociálních sítích jedno video za druhým. Jednou z tvrdé přípravy, podruhé v sexy oblečku a nešetří ani ostrými hláškami.

VanZantová opustila UFC jako první a rozhodla se pro přestup k brutálnější disciplíně, boxu bez rukavic. Dobře si ale pamatuje, jak v lednu 2019 porazila technikou ambar Ostovichovou. Tvrdí ale, že tenhle zápas bude úplně jiný.

„Určitě to neberu jako odvetu za UFC, protože tohle bude úplně jiný styl boje,“ uvádí sedmadvacetiletá Paige. „Tohle nebude MMA, tady jde o box. Rozhodně se nebojím nějaké rány, která padne,“ vykládala bojovnice, která už jeden zápas v BKFC absolvovala. Na body jej prohrála, ale výkonem nezklamala a hned slibovala, že se polepší.


Dobře si uvědomuje, že půjde o ostře sledovaný šlágr, který si fanoušci nebudou chtít nechat ujít. „Myslím, že je to docela snadné tenhle zápas prodat. Každý bude chtít sledovat, jak s Rachael bojujeme,“ směje se. Sama navíc rozpumpovala kampaň před zmíněnou bitvou, když napsala fanouškům, aby se přišli podívat na krásná prsa a k tomu, že všichni uvidí pořádně tvrdou bitku. Pořadatelé z BKFC si mohli jen spokojeně mnout ruce, lepší pozvánka na akci nemohla přijít.

VanZantová je často terčem narážek, že by se neměla věnovat bojovým sportům a spíš zásobovat fanoušky sexy snímky na sociálních sítích a videem na soukromé platformě, kde si nechává platit za pohled do soukromí. Což o to, nádherná blondýnka se krásným tělem ráda pochlubí a netají se ani tím, že slušně vydělává, ale tvrďácké disciplíny se vzdát nehodlá. Ani když po prvním vystoupení měla jindy pohlednou tvářičku poměrně „pomuchlanou“ a fandové čekali, zda nezařadí zpátečku. Nic takového se ale nekonalo. Ostovichová je na tom podobně, jen s tím rozdílem, že je bruneta a v BKFC půjde o její první zápas.

„Obě hodně často slyšíme, že bychom neměly bojovat kvůli našemu vzhledu. A teď to není jiné, zvlášť když se chystáme bojovat v nejbrutálnějším sportu, kterým je box bez rukavic,“ směje se VanZantová.


Její rivalka konstatovala, že měla a má k drsné disciplíně respekt. „Upřímně, boxovat bez rukavic se mi nechtělo,“ přiznává bez rozpaků před debutem v BKFC. „Vždycky jsem si říkala, že je to brutální a šílené. A pořád si všechny ty věci myslím,“ culí se.

Jenže když skončila v UFC, rozhlížela se, co dál. A nabídka přiletěla právě ze zmíněné organizace. A vrcholnou motivací je pro Rachael možnost oplatit blonďaté rivalce porážku z klece. „Když mi nabídli, že bych mohla bojovat proti Paige, hned jsem věděla, že to chci, chci ji porazit a tentokrát být za hvězdu já. Chci všem ukázat, že jsem lepší bojovnice,“ troufá si. „Zejména, když jde o boj v postoji,“ dodává.

Ungloved | The Road to BKFC 19: VanZant vs. Ostovich

Watch BKFC 19: VanZant vs. Ostovich live on Friday, July 23rd at 7:00PM EST! Order Now: https://bit.ly/3hsScEJ

Posted by Bare Knuckle Fighting Championship on Monday, July 19, 2021


„Když jsme se naposledy setkaly v UFC, měla jsem pocit, že mám výhodu, když jsme bojovaly v postoji. Navíc ten zápas tehdy ovlivnila spousta věcí okolo mě. Byla jsem hodně zlomená a vyčerpaná emocionálně i fyzicky,“ tvrdil bojovnice z Havaje.

„Nikdy o tom nemluvím, nechci, aby to vypadalo jako výmluva, ale to jsou fakta. Teď jdu do souboje s úplně jiným smýšlením a fyzicky jsem na tom skvěle,“ posílá soupeřce varování.

„V tomhle souboji si budu věřit mnohem víc, budu jistější. Tenhle bojovnický styl mě pohltil, hodně mě to zaujalo a každý den se učím nové věci. Cítím v sobě, že mám knockoutovou sílu,“ slibuje VanZntové ukončení před limitem. „Může to být hodně rychlé, ze hry vás vyřadí jediná rána. Nebudeme si na nic hrát. Padne jedna tvrdá rána a hned bude knockout,“ má jasno Ostovichová.

Partner VanZantové, bojovník Austin Vanderford, ale věří své ženě. Tvrdí, že je nažhavená do boje a on je nadšený, jak se dáma jeho srdce na souboj těší. „Vím, jak je tvrdá, má obrovský talent,“ prohlašuje Vanderford, který bojuje ve střední váze organizace Bellator MMA. „Paige to má v sobě. Rozjede to tentokrát v prvním kole a já vím, že ve druhém může být hotovo. Hodně si věří,“ konstatuje v narážce na premiérové vystoupení VanZantové v BKFC, kde se s blížícím se koncem blonďatá dračice rozjížděla, nakonec však bitvu prohrála. Teď věří, že dopadne lépe.Další články v kategorii

Jeden se rozběhl a bylo zle! Bojovníci vyletěli z klece, dveře nevydržely

01.10.2022Černá můra, která každého bojovníka patrně někdy napadla. Jsou pořádně zavřená vrátka od klece, když se do nich opřu, vydrží, ...

VIDEO: Rozčilování a selhání na váze. Bojovník měl mokré vlasy, chtěl 10 minut navíc

01.10.2022Tohle nevyšlo. Tady nešlo o ideální načasování před zápasem pod organizací Bellator MMA. Spike Carlyle nebyl spokojen s oficiálním ...

Dostávala jsem šílené peníze. Pravděpodobně víc než bojovníci, co chodili do ringu, přiznala bývalá ring girl

01.10.2022K bojovým sportům prostě patří, fanoušci je milují možná stejně jako zápasníky. Přítomnost půvabných ring girls si většinou ...

Ukrajinský bojovník obhájil MMA titul, po vítězství se vrátil na frontu

30.09.2022Žádné dlouhé slavení, užívání si s kamarády pocit vítězství. Není čas, současná situace na Ukrajině ...

V UFC se řeší budoucnost ruského rebela. Další ostudy se chtějí všichni vyvarovat

30.09.2022Kam s ním? Takovou otázku si v souvislosti s ruským snajprem Khamzatem Chimaevem klade šéf UFC Dana White. Už se totiž nechce dožít toho, ...

Jak mohl McGregor opustit program proti dopingu? Nitky vedou k jeho šéfovi

30.09.2022Ukončil Conor McGregor kariéru v UFC, jen to jaksi nikomu neřekl? I takové otázky nastaly ve chvíli, kdy vyšlo najevo, že legendární ...

Furyho otočka! No tak, Joshuo, ještě máš šanci, podepiš. Pak ale bylo zase vše jinak

30.09.2022Z plánů na senzační Bitvu o Británii se pomalu stává fraška v režii úřadujícího světového šampiona Tysona ...

Šarvátka mezi diváky, teď rodeo v kleci? Mohl by to být souboj století, věří Američan

29.09.2022Byl prozatímním šampionem lehké váhy UFC, v dalších dvou titulových bitvách už neuspěl. Zato hned dvakrát přemohl ...

UFC bojovnice fotila pro Playboy

29.09.2022Od roku 2019 v UFC neprohrála, Ukrajinka Maryna Moroz drží sérii tří výher. Teď přidala další úspěch, který je vidět ...

Načíst další články