Odchod krásné Paige z UFC? Nejlepší, co jsem v životě mohla udělat. Neskutečně vydělávám, pochlubila se

2. 7. 2021

Autor: Jiří Voráč

Paige VanZantová je spokojená, ideální rozpoložení.

Paige VanZantová je spokojená, ideální rozpoložení. FOTO: BKFC


Před časem se krásné Paige VanZantové rozplynul sen. Ztratila angažmá v prestižní bojovnické organizaci UFC. Řadě hvězd i hvězdiček by se zhroutil svět, leckdo by naříkal, co bude dál. Ne tak krásná Američanka. Ta podepsala kontrakt s BKFC, rozjela vlastní fanouškovský web a mne si ruce spokojeností. „Konec v UFC? Nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat,“ září do světa úsměv sympatické blondýnky. Tvrdí, že je finančně zabezpečená.

Ostatně už ve chvíli, kdy se s UFC po vypršení kontraktu loučila, netrpěla pohledná Paige depresemi a rozhodně nepropadala chmurům. Právě naopak. Vše brala jako šanci otestovat trh, zkusit nějakou novou výzvu. Chtěla zjistit, zda se najde organizace, která o ni opravdu stojí. Toužila poznat něco nového. A s UFC se také nerozcházela úplně v nejlepším. Dění tehdy prořízly hlášky Američanky, že si v UFC představovala a zasloužila daleko lepší finanční ohodnocení.

Jednoduše řečeno. Po odchodu Paige z UFC mladá Američanka prostě vsadila sama na sebe. A netrvalo dlouho a VanZantové došlo, jak dobrý tah udělala, když podepsala smlouvu na čtyři zápasy s BKFC, kde se boxuje bez rukavic. A co víc, už z doby působení v UFC i aktivitám v různých show, měla na sociálních sítích milionovou armádu fanoušků a ctitelů v zádech, takže když si vymyslela vlastní internetovou platformu, byl z toho kasovní trhák.


Paige tam nechává fanoušky nahlédnout za kulisy. Což o to, i na sociálních sítích se to jen hemží žhavými fotografiemi, kde má mladá dáma zakryté opravdu jen ta nejintimnější místa, otevřeně se na sociálních sítích neváhá pochlubit nahatými snímky s partnerem, k vidění jsou videa od bazénu, ale i z tréninku. Jenže, kdo chce vidět ještě víc, tak si prostě za exkluzivní obsah musí zaplatit. A krásná bojovnice se netají tím, že tenhle projekt je hotový poklad.

„Měla jsem celou svou kariéru postavenou na UFC,“ přiznala VanZantová v rozhovoru pro MMA Fighting. „Byla jsem v UFC asi šest let,“ vzpomínala na dobu, kdy prý byla hodně nervózní. Takových odvážlivců, kteří se rozhodli praštit do stolu a odejít z UFC na vrcholu, bylo málo. „Odcházeli spíš vysloužilí bojovníci, kteří hledali na konci kariéry uplatnění jinde,“ přiznala. „Ale já jsem byla najednou v šestadvaceti letech volná,“ konstatovala.

Kariéru měla slibně rozjetou, obdivovaly ji statisíce fanoušků, stejně se ale rozhodla to v UFC zabalit. „Bylo to mé nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy udělala. Za tu dobu pak z UFC odešel málokdo. Ale ten, kdo to udělal, tak se mohl probouzet s vědomím, že venku mimo UFC jsou peníze a za zápasení dostaneme zaplaceno tak, jak si zasloužíme,“ uštědřila v rozhovoru další rýpanec UFC, kterému šéfuje Dana White. A v poslední době čelil několika atakům kvůli ohodnocení bojovníků.

Podle manžela VanZantové, bojovníka Bellatoru ve střední váze, Austina Vanderforda bylo ohledně zajištění budoucnosti Paige klíčové setkání s americkým sportovním agentem jménem Malki Kawa a následný podpis smlouvy. „Ani si nedovedete představit, jak nám to změnilo život,“ připustil Vanderford. 

Manažer prý měl před podpisem smlouvy jedinou podmínku. „Říkal, že potřebuje, abychom se dohodli, že budeme dělat, co nám řekne a budeme mu věřit. To se stalo a on odvedl dobrou práci,“ dodal s tím, že Kawa dokázal přimět řadu svých klientů, aby udělali změnu a odešli do jiných sportovních organizací a dostali tam zaplaceno. „Paige to udělala a stálo to za to,“ pochvaloval si Vanderford.


Paige VanZantová dávala v UFC najevo, že její skutečná hodnota je výš, než viděla na své smlouvě v organizaci. Dana White vždy odpálkoval dotaz na finanční výdělek slovy, že musí nejprve něco ukázat v kleci při zápase, a ne jen na sociálních sítích, kde fanoušci hltají její odhalené fotky. Tak se mladá Američanka rozhodla k odchodu, následně se dohodla na kontraktu s BKFC. 

A nyní už sedmadvacetiletá Paige si rozhodnutí jen a jen pochvaluje. „Ten rok, co jsem pryč, se vyplatil. Jsme v organizaci, kde se cítím dobře a konečně jsem spokojená i se svým životem,“ prohlásila. Když se podívá na konto, musejí jí vesele zazářit oči. Výdělky z webu, který je prý podobný platformě OnlyFans, se jen hrnou. A k tomu má kontrakt s BKFC. „Na tom webu mám všechno sama pod kontrolou a finančně je to pořádně výhodné,“ neskrývala.


„Každá mince má dvě strany. Mám pocit, že už jsem ve sportovním světě vnímána jako sexy symbol. Tak jsem si řekla, že si udělám web, kde budou platit mé vlastní podmínky a připojila jsem se k Fan Time, což je samostatná společnost. Nejsem s OnlyFans. Je to PaigeFanZant.com a je to můj vlastní web a mám kontrolu nad tím, co se tam děje. V podstatě dělám exkluzivní věci. Jsem hrdá na to, že jsem jeho součástí,“ prohlásila krásní Američanka.

I když se to podle snímků od bazénu nemusí zdát, poctivě maká v tělocvičně. "Na svém těle tvrdě pracuji. Makám na tom, kdo jsem. Výhodou samozřejmě je, že jsem extrémně dívčí a ženská,“ usmála se bojovnice. Neodsuzuje ale ani sportovkyně, které podlehly kouzlu výdělků na OnlyFans. „Já jsem si to jen chtěla dělat po svém, tak jsem to udělala a mám svůj web.“

A světě div se, do internetového projektu svoji krásnou partnerku tlačil manžel. Ona prý na začátku úplně nehořela touhou projekt spustit. „Byla jsem tak trochu proti tomu a on na mě tlačil, pořád říkal něco jako, 'pojď na to, jdi se bavit,“ vzpomínala VanZantová se smíchem.


Co tedy fanoušci mohou na jejím webu najít? "Sdílím to, co mi vyhovuje," řekla VanZantová. "Sdílím toho tolik, kolik chci. Je to můj web. Je to pro fanoušky. Ani nevíte, kolik lidí mě žádalo, abych udělala něco takového, jako je web s exkluzivním obsahem. Je to místo, kde mohu komunikovat s každým fanouškem, absolutně s každým z mých předplatitelů, to nemohu dělat na Instagramu. Tam mám téměř 3 miliony sledujících na Instagramu, Twitteru a Facebooku a všech těch dalších platformách,“ usmála se. 

Je jasné, že popovídat si s třemi miliony lidí, to je věc prostě nemožná. „Na fanouškovském webu je to menší skupina, ale já i ti lidé máme skutečný poutavý zážitek, když se o něčem bavíme, a to se opravdu líbí. Seznámím se s lidmi, pěkně si povídám s jedním, pak s druhým. Snažím se být u toho samozřejmě roztomilá a sexy,“ smála se bojovnice a jedním dechem zdůrazní, jak moc si díky tomuto projektu vydělala. Zejména ve srovnání s odměnami za výkony ve světě bojových sportů.

„Řeknu to tak, že když jsem podepsala smlouvu s BKFC, kde se boxuje bez rukavic, měla jsem jistotu, že vydělám více peněz, než jsem vydělala do té doby za celou svou kariéru v UFC,“ rýpla si opět VanZantová. A když do výdělků započte placený web? „Nyní za měsíc vydělám víc peněz, než mi zajišťuje celá moje smlouva s BKFC. Je to docela šílené,“ dodala bojovnice s tím, že je teď s manželem nadmíru šťastná.

Další články v kategorii

Dupal ležícímu soupeři na hlavu! Diskvalifikován však byl za přidržování se pletiva

6. 12. 2021 Jednadvacetiletý Yusaku Kinoshita si ve své premiéře v organizaci RIZIN FF prožil vítězné emoce, když doslova zašlapal svého soupeře ...

Dostával naloženo, pak udělal něco velkolepého. Tohle KO znamenalo titul

6. 12. 2021Pamatujete na loket, který předvedl Jiří Procházka v UFC a Dominick Reyes se poroučel k zemi? Něco podobného nyní zažila organizace Bellator. Nejde ...

Fanoušci vstávali ze židlí. Brno zažilo divočinu v hledišti i v kleci

6. 12. 2021Zjevil se jako přízrak, který nadchl. I to je možná slabé slovo. Premiéru v organizaci OKTAGON MMA si odbyl Losene Keita. Belgičan přijel jako neporažený ...

Když jde bojovník do poslední války. Tady šlo o smutné loučení, došlo na šití i slzy

6. 12. 2021 Nechtěl si připouštět lítost při posledním boji v MMA. Pavel Salčák se chtěl pobít při své derniéře. První kolo na Oktagonu ...

Hlava v kýblu, uklízení krve, naskočené koleno i spící bojovník. Jak vypadal také Oktagon 29?

6. 12. 2021Momenty, detaily, kterých si fanoušci někdy nevšimnou a kamery je občas nedokážou zachytit. Nejde být všude. Organizace OKTAGON MMA využívá ...

Momentálně jsem nejšťastnější člověk na světě, byl spokojený Kozma. Proč mu před zápasem hrabalo?

5. 12. 2021Jedenáct dní před titulovou obhajobou David Kozma dostal nového soupeře. Ivan Buchingner se zranil, šampion velterové váhy kývl na ...

Neskutečný Kozma přežil dva infarkty a znovu obhájil titul. Šokující výsledek bitvy dvou kamarádů

5. 12. 2021Sobotní Oktagon 29 v Pevnosti Brno nabídl hned několik skvělých zápasů, nade všemi ale čněl ten titulový, v němž David Kozma potvrdil pozici ...

Myslela jsem, že jsem mrtvá. Judistka obvinila přítele z napadení a ukázala obličej

4. 12. 2021Judistka Margaux Pinotová, olympijská vítězka, se tento týden dostala na titulní stránky novin ve Francii poté, co na sociálních ...

Krvavá bitva a jedno překvapivé ukončení. To byl ONE Championship: Winter Warriors

4. 12. 2021Další turnaj ONE Championship naplánovaný na 3. prosince naplnil očekávání fanoušků na sto procent. Diváci si vychutnali ...