Svlékla oblečení a ukázala titulovou formu. Kráska z UFC vypadá skvěle
17.10.2025
Autor: Miroslav Obluk

Mackenzie Dern. FOTO: UFC
Už za pár dní čeká na Mackenzie Dern titulová bitva po boku rivalky Virny Jandiroby. Fanoušky oblíbená bojovnice zabojuje na turnaji UFC 321 o zlatý grál slámové divize, přičemž se zdá, že krátce před bojem je v přímo parádní kondici.
Další číslovaný galavečer UFC se nezadržitelně blíží, skutečností se stane již 25. října v Abú Dhabí a k vidění budou hned dva titulové souboje. V tom hlavním se představí těžké váhy, úřadující vládce divize Tom Aspinall se utká s Cirylem Ganem a hlavní předzápas večera bude patřit ženám. Galavečer můžete sledovat na Telly.
Nesmírně půvabná a fanoušky milovaná Mackenzie Dern se po dvou výhrách v řadě utká s rozjetou Brazilkou Virnou Jandirobou, s níž už měla tu zápasovou čest.
Obě dámy se utkaly před pěti lety na turnaji UFC 256 a z výhry na body se toho času radovala Dern, která pevně věří, že nyní na svůj dávný úspěch naváže. "Vím, že to dokážu, protože už se mi to jednou podařilo. Vím jistě, že přijde s něčím novým. Její tým přijde s něčím novým. Musím se na to připravit a bojovat v podstatě s jinou Virnou. A ačkoli obě víme, že naší silnou stránkou je grappling, jsme úplně odlišné bojovnice," vyprávěla Dern v rozhovoru pro Yahoo Sports.
Arizonská rodačka již jednou jihoamerickou rivalku porazit dokázala, od té doby však Jandiroba mnoho podobných osudů nezažila.
Od neblahé porážky nezvládla pouze jediný souboj, jinak si připsala hned šest výher. Je tedy jasné, že se sedmatřicetiletá Jandiroba v mnohém zlepšila, ovšem ani Dern příliš nezahálela.
Ta má nyní na kontě 'pouze' dvě vítězství v řadě, přesto si za posledních pět let prošla úctyhodnou proměnou. "Když jsem sledovala nyní ten zápas s Virnou, říkala jsem si, sakra, byla jsem tak drobná, tak malá. Prostě jsem neměla žádné svaly, byla jsem taková hodně holčičí holka. Byla jsem drobná, ale teď jsem mnohem atletičtější. Vybudovala jsem si svaly a získala mnohem vyspělejší, atletičtější postavu, díky které teď můžu bojovat o titul," věřila Dern, která svá slova nyní, krátce před titulovým mačem, potvrdila i velice působivým videem.
Dvaatřicetiletá bojovnice odhodila stud i veškeré oblečení a přidala na svůj instagramový profil krátké video ve spodním prádle, které mapovalo její současnou formu. A nutno uznat, že krátce před nejdůležitější kariérní bitvou vypadá Mackenzie přímo skvěle.
